آخرین مهلت ارسال درخواست های پشتیبانی شده توسط سازمان توپوگرافی

[ad_1]

آخرین مهلت ارسال درخواست های مورد حمایت سازمان توپوگرافی کشور اعلام شد.

به گزارش ایسنا، سازمان پژوهش های کشور به منظور حمایت از تحقیقات کاربردی و همچنین به کارگیری نتایج علمی و پژوهشی در فعالیت های خود، پژوهشی را با موضوعات پژوهشی «سامانه پایش سطح آب زیرزمینی در کشور با استفاده از رصدهای ماهواره ای گرانشی»، «ایجاد دوربین اوج دیجیتال ملی» انجام داد. سیستم، “به روز رسانی برنامه NCCTIDE برای نمایش بهتر اطلاعات جزر و مد و داده های سطح دریا به صورت آنلاین”، “طراحی و ساخت مبدل های برق شهری قابل حمل و پانل های مناسب برای تجهیزات تصویربرداری هوایی”، “تولید DSM از نقاط هوایی استخراج شده”، “اتوماسیون فرآیند ایجاد خدمات در ژئوسرور، «ارائه اطلس ملی پویا و مبتنی بر وب»، «تأثیر فعالیت‌های پیمایشی و اطلاعات مکانی بر تولید ناخالص داخلی» و «بررسی سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در پروژه‌های مهندسی توپوگرافی» و اطلاعات مکانی و سایر موارد کاربردهای موضوعی تحقیق در این زمینه مهندسی نقشه برداری و اطلاعات مکانی

پژوهشگران می توانند برای دریافت پرسشنامه طرح پژوهشی پیشنهادی به پورتال سازمان پژوهشی به نشانی www.ncc.gov.ir مراجعه و تا تاریخ 31 فروردین ماه جاری با تکمیل آن به آدرس research@ncc.gov.ir ارسال کنند. پرسشنامه تکمیلی باید در قالب Doc یا Docx ارسال و تاییدیه از گروه تحقیق و توسعه دریافت شود. همچنین لازم است از ارائه پیشنهاد از طریق فرم های قدیمی خودداری شود.

بر اساس اعلام سازمان تحقیقات کشور، علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با گروه تحقیق و توسعه سازمان پژوهش با شماره تلفن 63182462 یا 66071001-7 ( داخلی 2462 ) تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

خدمات برش لیزر (بهترین کیفیت و قیمت) رادوکس (4)

سرویس ها برش لیزر (بهترین میزان مرغوب بودن و قیمت) – رادوکس برش لیزر فلزات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.