آزادی فلسطین آرمان کسانی است که به دنبال آزادی جهان هستند

[ad_1]

ایسنا/ اصفهان عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: فلسطین غیرقابل مذاکره است و راهپیمایی حمایت از فلسطین حول محور قدرت الهی و اتحاد و همبستگی مردم پرشورتر از گذشته برگزار می شود.

رحمت الله فیروزی پوربادی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: در فلسطین متجاوزان سرزمین مردم را اشغال کرده اند اما در اوکراین درگیری داخلی در شرق این کشور وجود دارد و در این کشور عده ای به دولت توجه می کنند. ” تمرکز غرب و گروه دیگر بر سلطه شرق است. بنابراین وضعیت این دو کشور یکسان نیست. وضعیت اوکراین یک موضوع سیاسی است، اما در فلسطین علاوه بر حوزه سیاسی، اشغال زمین و کمبود مسکن برای مردم وجود دارد.

وی گفت: ما طرفدار جنگ در هیچ کجای دنیا نیستیم. افراد بی خانمان، مظلوم و محروم آسیب می بینند. امیدواریم مسئولان همه دولت ها بتوانند مشکلات خود را از طریق قانون و در چارچوب مقررات بین المللی حل کنند و از جنگ، خونریزی و آسیب به اموال مردم و کشورها جلوگیری کنند.

یکی از اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی مبنی بر علت گسترش تهاجم در جهان خاطرنشان کرد: دلیل اصلی آن استکبار جهانی و امپریالیسم است. آنها با حمایت اربابان خود وارد مکان های مختلف می شوند و مردم را از سرزمین خود آواره می کنند. نقش انحرافی تجاوزگری و پولسازی در آنها نهادینه شده و چشم طمع خود را نه تنها به فلسطین و سرزمین های اشغالی، بلکه به تمام سرزمین های اسلامی دوخته اند، با این تصور خام که همه جا را استعمار خواهند کرد.

نماینده مردم نطنز، بادرود و قمصر در مجلس شورای اسلامی با طرح این سوال که مردم یمن امروز چه گناهی دارند که زیر آتش همه روزه عربستان هستند، تصریح کرد: آنها هستند که رهبری ملت های مظلوم این کشور را به عهده گرفته اند. جهان به سلطه و استکبار خود در گوشه و کنار منطقه و جهان، اما نگذاشتند مقاومت شجاعانه مردم در خاورمیانه در سوریه، لبنان و یمن به اهداف خود برسد.

فیروزی همچنین درباره اهمیت شرکت در راهپیمایی روز قدس گفت: بنا به توصیه امام راحل (ره) هر ساله آخرین جمعه ماه مبارک رمضان روز قدس نامیده می شود و مردم مسلمان در ایران و دیگر نقاط جهان هستند. جهانیان در راهپیمایی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین متحد هستند.» شرکت می کنند و نارضایتی خود را بر سر همه ظالمان و مستکبران و اشغالگران قدس سر می دهند.

وی با اعتقاد بر اینکه حضور ایرانیان در راهپیمایی با توجه به حضور ایران در برجام باید پرشورتر از گذشته باشد، گفت: این راهپیمایی نه تنها زمینه وحدت و انسجام ملی را فراهم می کند، بلکه به وضوح برای دشمنان این راهپیمایی فراهم می کند. مردم فلسطین.” او اعلام می کند که آنها تنها نیستند و همه مسلمانان و آزادگان جهان از مردم مظلوم فلسطین حمایت می کنند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ما تا انتها از آرمان ها و اصول خود یعنی آزادی ملت فلسطین دفاع می کنیم، گفت: فلسطین غیرقابل مذاکره است و راهپیمایی در حمایت از فلسطین حول قدرت و قدرت الهی است. اتحاد مردم محقق خواهد شد.

نماینده مردم نطنز، بادرود و قمصر در مجلس شورای اسلامی حمایت های حقوق بشری مردم فلسطین را نادرست و ناپایدار خواند و افزود: مغز این خوانش حقوق بشر اسرائیل است. آزادی خواهان در سراسر جهان دیگر شعارهای پوچ حقوق بشر را باور نمی کنند، همانطور که هر روز شاهد اتفاقات بسیاری در سراسر جهان به دست آمریکا، کشورهای مرتجع و حتی اسرائیل هستیم.

فیروزی پوربادی افزود: شهادت مظلومانه مردم در فلسطین و سرزمین های اشغالی نشان می دهد که این رژیم هرگز خشم، خشم، ویرانی، قتل و غارت خود را متوقف نکرده است و این ادعاها مبنی بر برقراری حقوق بشر عادلانه در جهان پوچ است.

انتهای پیام/.

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

در زمان خرید مبل چه نکته هایی را فروشندگان به شما نمی گویند

  اگر قرار باشد یک انتخاب خاص برای خاص پسندان در بین مبلها نام  خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.