آیا سارا خادم الشریعه به بازی های آسیایی می رسد؟

[ad_1]

رئیس کمیته فنی فدراسیون شطرنج می گوید تمام تلاش فدراسیون این است که سارا خادم الشریعه به بازی های آسیایی برسد.

امیررضا پوررمضانعلی، مدیر تیم های ملی و رئیس کمیته فنی فدراسیون شطرنج در گفت وگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت تیم ملی شطرنج ایران اظهار کرد: او مشغول تدریس بود. برای سال جدید هم برنامه داریم که از مربیان خارجی استفاده کنیم. با توجه به اینکه تیم شطرنج ایران قرار است مرداد و شهریور در المپیک جهانی و مسابقات آسیایی شرکت کند، برنامه ریزی ها به گونه ای است که تیم ملی موفق شود.

مدیر تیم های ملی درباره تیم بانوان گفت: برنامه های ویژه ای برای تیم بانوان در نظر گرفته شده است. سال گذشته هدایت این تیم را بر عهده داشتم اما امسال قرار شد شادی پراید به عنوان سرمربی تیم ملی بانوان انتخاب شود.

وی افزود: من و سایر مربیان قطعا کمک خواهیم کرد تا بتوانیم روند رو به رشد تیم ملی بانوان ایران برای کسب نتیجه خوب در بازی های آسیایی و المپیک را حفظ کنیم.

به گزارش ایسنا، سارا خادم الشریعه اولین شطرنج باز ایران چندی پیش به دلیل تولد پسرش تصمیم گرفت به طور موقت از دنیای شطرنج حرفه ای خداحافظی کند. پوررمضانعلی در خصوص ورود این ملی پوش به بازی های آسیایی که شهریورماه برگزار می شود، گفت: سعی می کنیم از خادم الشریعه استفاده کنیم زیرا این بازیکن وزنه ای برای تیم ملی است و می تواند برای ایرانی ها امتیازی باشد. تیم ملی در مسابقات انفرادی. . .

پوررمضانعلی گفت: در مسابقات تیمی نیز به حضور خادم الشریعه نیاز داریم که باید با این شطرنج باز باز صحبت کرد تا مشکلات حضور او در تیم ملی حل شود.

مدیر تیم های ملی در خصوص وضعیت سربازی شطرنج بازان ایرانی گفت: متاسفانه همچنان مشکلات وجود دارد و شطرنج بازان به سختی سفر می کنند. هرچند وزارت ورزش به تیم ملی کمک می کند اما همچنان مشکلاتی وجود دارد. از مسئولان کشوری می خواهم در صورت امکان برای حل مشکل سربازی بازیکنان کمک کنند تا شطرنج بازان ایرانی به کشور خود افتخار کنند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

در زمان خرید مبل چه نکته هایی را فروشندگان به شما نمی گویند

  اگر قرار باشد یک انتخاب خاص برای خاص پسندان در بین مبلها نام  خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.