اتهام 3 مدیر میانی شهرداری رشت از پسماندهای سراوان

[ad_1]

ایسنا/ گیلان دادستان گیلان با بیان اینکه یکی از مدیران شهری با قرار بازداشت و در حال حاضر با قرار وثیقه آزاد است، گفت: سه نفر از مدیران شهرستانی میانی تفکیک و تفکیک شدند.

مهدی فلاح میری در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اقدامات جدی معاونت حقوق عامه دادسرای استان گیلان در حوزه پسماند سراوان گفت: در حوزه شهرداری رشت و معتمدین استانی نخواهیم داشت. به پایان برسد .

وی با بیان اینکه معاونت حقوق عامه دادستانی گیلان گزارش جامعی از حوزه پسماند استان تهیه کرد، افزود: حوزه انتخابیه تخصیص یافت، نتیجه مطلوب حاصل نشد.

دادستان مرکز گیلان از ارجاع پرونده به شعبه بازپرسی خبر داد و تصریح کرد: بازپرس با 16 نهاد ذیربط مشورت کرد تا صحت قراردادها را مشخص کند و بودجه های دریافتی دقیقاً از طرف وی هزینه شده و شرکت های درگیر در قرارداد نیز بر همین اساس برای این امر هزینه شده اند. قانون. آیا مهارت فنی داشتند یا نه؟!

فلاح میری یکی از اتهامات وارده به مدیران شهری را گزارش تهدید سلامت جامعه عنوان کرد و گفت: کیفرخواست صادر شده و یکی از مدیران شهری دستگیر و در حال حاضر با قرار وثیقه آزاد است.

وی ادامه داد: همچنین برای سه مدیر میانی شهرداری نیز کیفرخواست و انتصاب صادر و پرونده تفکیک شد. پرونده به دادگاه ارسال شد و دادگاه بدوی رای صادر و دادگاه تجدیدنظر نیز آن را تایید کرد و اکنون در مرحله اجرای احکام است.

دادستان مرکز گیلان با اشاره به بی صلاحیتی شرکت های ناتوان در زمینه پسماند و شیرابه گفت: متاسفانه تصفیه خانه به یک شرکت غیر صلاحیت واگذار شد و قراردادهایی که قرار بود نتیجه گرا باشد. ، ناموفق بودند. ، بیش از 90٪ مجبور به پرداخت بودند.

وی گستره بررسی قراردادها را زمان بر دانست و خاطرنشان کرد: هیچ نهادی گزارشی ارائه نکرده است و وزارت عمومی و قوه قضائیه ورود کرده و پرونده را ارسال کرده اند و در حال بررسی هستیم.

فلاح میری با انتقاد از تعلیق چهارساله زباله سوز توسط اداره کل حفاظت محیط زیست استان گفت: این نهاد هنوز گزارشی مبنی بر تهدید سلامت جامعه و ارتفاع ۱۰۰ متری زباله اعلام نکرده است، بنابراین حتما به اطلاع مردم خواهد رساند. مسئولین.” مدیران سابق ادارات مربوطه در شعب بازپرسی پرونده دارند و ما از آنها دلجویی نمی کنیم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش سولفات منگنز چینی مکفاشیمی

خرید کردن و فروش سولفات منگنز چینی- مکفاشیمی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, مونو پتاسیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.