اجرای 10000 طرح عمرانی برکت در سال 1401

[ad_1]

بنیاد برکت در ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) امسال 10 هزار طرح عمرانی و زیربنایی در مناطق محروم اجرا می کند.

به گزارش ایسنا، محمد ترکمانه با اعلام این خبر و تشریح اقدامات جدید بنیاد در حوزه عمرانی گفت: امسال تکمیل و ساخت 10 هزار پروژه عمرانی و زیربنایی در مناطق روستایی و کم برخوردار سراسر کشور داریم که تا پایان سال جاری به بهره برداری کامل می رسد. پایان سال 1401». .

وی با تشریح جزئیات پروژه های عمرانی و زیربنایی بنیاد برکت در سال جاری گفت: 10 هزار پروژه شامل بیش از 8 هزار واحد مسکونی مستضعفان، 200 مدرسه، 200 مسجد و کانون فرهنگی و مذهبی، 700 پروژه آبرسانی، احیاء در دستور کار است. از 600 قنات و 30 پست بهداشتی.

مدیرعامل بنیاد برکت تاکید کرد: این طرح ها در 31 استان کشور اجرا می شود و 4500 روستا در حوزه عمرانی و زیربنایی تحت پوشش فعالیت های بنیاد قرار دارند.

ترکمانه با اشاره به فعالیت های بنیاد برکت در حوزه عمرانی گفت: این بنیاد برای ساخت و تکمیل 58 هزار و 700 پروژه عمرانی و زیربنایی از جمله مدرسه، بیمارستان، کتابخانه، دارالقرآن، آزمایشگاه، مسجد، پایگاه اورژانس، مسجد و … خانه بهداشت، حوزه علمیه، خانه علم، مرکز تجهیزات پزشکی، مرکز بهداشت، مرکز بهداشت، مرکز جامع سلامت، احداث پل، احداث جاده و آبرسانی در مناطق محروم و روستایی کشور که 48 هزار و 800 پروژه تکمیل و اجرا شده است. به بهره برداری می رسد.

وی افزود: کل سهم بنیاد برکت برای 58 هزار و 700 پروژه عمرانی و زیربنایی متعهد 28 میلیارد ریال است که تاکنون 20 هزار و 500 میلیارد ریال آن پرداخت شده است.

به گفته مدیر عامل بنیاد برکت، علاوه بر راه اندازی نهضت اشتغال با هدف محرومیت زدایی، توسعه و توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی در مناطق محروم و روستایی کشور به عنوان رسالت و رسالت اصلی خود، فعالیت های گسترده ای نیز در زمینه زمینه توسعه و زیرساخت ها در این مناطق.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

در زمان خرید مبل چه نکته هایی را فروشندگان به شما نمی گویند

  اگر قرار باشد یک انتخاب خاص برای خاص پسندان در بین مبلها نام  خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.