اختلافات فردی عامل تیراندازی در حوالی بیمارستان کنگان بود

[ad_1]

ایسنا/ بوشهر رئیس پلیس شهرستان گانگان گفت که تیراندازی در نزدیکی بیمارستان کنگان به دلیل اختلافات بین فردی بوده است.

سرهنگ رضایی اظهار داشت: حوالی ساعت 18 و 30 دقیقه روز سه شنبه ششم اردیبهشت ماه خبری با عنوان «تیراندازی منجر به مجروح شدن یک شهروند در حوالی بیمارستان کنگان از طریق مرکز فرماندهی و کنترل» اعلام کرد که ماموران به موضوع رسیدگی و تحویل گرفتند. اقدامات لازم اقدامات در کمترین زمان ممکن، به محل حادثه رسید.

فرمانده انتقام جویانه شهرستان کنگان تصریح کرد: با حضور ماموران انتظامی در محل مشاهده شد فردی به هویت نامعلوم در حال تیراندازی با کلت کمری به فرد دیگری که از ناحیه پا و میگرن مورد اصابت گلوله قرار گرفت و توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شد. در درمان و مراقبت

این افسر پلیس خاطرنشان کرد: ضارب به محض وقوع تیراندازی و قبل از فرار از مردم دستگیر و تحویل پلیس شد.

سرهنگ رضایی افزود: عده ای ناآگاه با اظهارنظرهای غیرحرفه ای در فضای مجازی باعث ایجاد ناامنی در بین مردم شهرستان کنگان شده اند در حالی که این تیراندازی تنها به دلیل اختلافات قبلی بوده و ربطی به امنیت عمومی ندارد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: امنیت عمومی شهروندان خط قرمز پلیس است و اصحاب رسانه و کاربران فضای مجازی باید بین امنیت عمومی که جان مردم بدون هیچ دلیلی در معرض تهدید است و درگیری بین فردی که ریشه در اختلافات گذشته دارد، تمایز قائل شوند. با این حال، هرگونه ناامنی یا تیراندازی برای پلیس مهم است و به صورت خصوصی پیگیری خواهد شد.

این افسر انتقام جویانه در پایان از مردم شریف شهرستان کنگان خواست از انتشار اخبار کذب و غیر موثق خودداری کنند و از آنان خواست در تامین امنیت از طریق سامانه 110 با پلیس همکاری و تعامل داشته باشند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

در زمان خرید مبل چه نکته هایی را فروشندگان به شما نمی گویند

  اگر قرار باشد یک انتخاب خاص برای خاص پسندان در بین مبلها نام  خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.