استان مرکزی کمبود روغن نباتی ندارد / برندهای کمتر شناخته شده لزوما بی کیفیت نیستند

[ad_1]

ایسنا/ مرکز مدیر توسعه بازرگانی جهادکشاورزی استان مرکزی از تامین روغن نباتی در استان خبر داد و گفت: روغن کافی در فروشگاه های استان وجود دارد.

محمد فلاحتی در گفت وگو با ایسنا، درباره نفت و اظهارات مربوط به کمیاب بودن این محصول اظهار کرد: براساس مقررات و دستورالعمل های موجود، سهمیه ماهیانه نفت از طریق وزارت جهاد کشاورزی به استان اعلام می شود. هر شهر به مهمانداران اختصاص داده شده است.

وی افزود: در استان مرکزی هم اکنون 4 کارخانه تولید روغن نباتی وجود دارد که بر اساس اعلام سازمان، سهمیه ماهانه روغن خام خود را از وزارتخانه دریافت می کنند و موظفند سهمیه آن را به مدیران توزیع در استان تحویل دهند.

مدیر توسعه کسب و کار جهاد کشاورزی استان مرکزی گفت: متأسفانه برخی از برندهای تخصصی در بین خانواده های استان مصرف می شود و اغلب آنها انتظار دارند همین برند در فروشگاه موجود باشد.

وی ادامه داد: این برندهای خاص در کارخانه های استان وجود ندارد و اگر هم وجود داشته باشد کمتر از سهمیه استانی است که قبلا این برندها از کارخانه های دیگر به شکل دیگری عرضه می شد اما اکنون به دلیل سهمیه روغن خوراکی. در هر استان استان تعیین شده باید از کارخانه های استان سهمیه دریافت کند.

فلاحتی گفت: در حال حاضر کارخانه های عرضه کننده روغن خوراکی در استان از برندهایی هستند که شاید به دلیل اینکه هنوز معرفی نشده اند، استقبال خوبی از آنها نشده است، هرچند کیفیت خوبی دارند.

وی تاکید کرد: در خصوص مشکلات تامین کالاهای اساسی اعم از گرانی، کم فروشی، احتکار و غیره، سیستم صنعت و معدن پاسخگوی مشکلات این حوزه است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

خدمات برش لیزر (بهترین کیفیت و قیمت) رادوکس (4)

سرویس ها برش لیزر (بهترین میزان مرغوب بودن و قیمت) – رادوکس برش لیزر فلزات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.