افزایش درآمد سرانه جمعیت محور سند توسعه استان اردبیل است

[ad_1]

ایسنا/ اردبیل رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: افزایش درآمد سرانه جمعیت ها در سایه تقویت جبهه تولید مولفه اصلی سند تحول استان اردبیل در سال جاری است.

داوود شایقی 24 فروردین در جلسه بررسی طرح توسعه شهرستان نمین در استان اردبیل گفت: با تاکید استاندار اردبیل و در قالب رویکرد دولت سیزدهم و همچنین افزایش تحول ظرفیت تولید اقتصاد در استان با رویکردهای حمایت از بنگاه های دانش بنیان و ایجاد اشتغال.

وی خاطرنشان کرد: پس از برگزاری جلسات رهبری مقاومت در سال گذشته با محوریت سه حوزه کشاورزی، صنعت و گردشگری در سال جاری تلاش کرده ایم ظرفیت ها و توانمندی های شهرستان ها را با استانداران ارزیابی کنیم و برنامه ای جامع برای توسعه این مناطق تدوین کنیم. . . .

رئیس سازمان برنامه ریزی و مدیریت استان اردبیل گفت: تلاش داریم در راستای سیاست های دولت سیزدهم و تاکید استاندار اردبیل بر سه محور کشاورزی، صنعت و گردشگری در استان اردبیل گام های توسعه ای برداریم و بر راه رسیدن به اهداف تعیین شده روز به روز.”

شایقی ادامه داد: در قالب جلساتی که با استانداران برگزار می شود، بر تکمیل پروژه های نیمه تمام با اولویت طرح های توسعه اشتغال و تحول اقتصادی تاکید شده است.

وی افزود: با توجه به اینکه منابع و اعتبارات اصلی کشور به صورت ملی توزیع می‌شود، تلاش می‌کنیم با همکاری مدیران دستگاه‌های اجرایی برای تصرف این منابع و اعتبارات مجدانه تلاش کنیم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

خدمات برش لیزر (بهترین کیفیت و قیمت) رادوکس (4)

سرویس ها برش لیزر (بهترین میزان مرغوب بودن و قیمت) – رادوکس برش لیزر فلزات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.