اقتصاد هنر انقلاب را بشناسید/ عرصه هنر گل سرسبد جریان هنر در گلستان است

[ad_1]

ایسنا/ گلستان معاون وزیر اقتصاد با اشاره به بی توجهی به حوزه اقتصاد در هنر انقلاب گفت: امیدواریم در دوره جدید مدیریت این حوزه مورد توجه قرار گیرد.

سید محمد دهنوی صبح امروز در مراسم تجلیل و معارفه رئیس حوزه هنری گلستان با اشاره به اینکه افق آینده انقلاب اسلامی افق روشنی است، اظهار کرد: این یک اظهارنظر شخصی نیست، بلکه امروز تمام دنیا در حال چرخش هستند. معادلات جهان با تمدن اسلام مدرن را می شناسند.

با بیان اینکه توده ای برای رشد و تعالی هنر انقلاب اسلامی در دهه های اخیر رهبری و رهبری کردند، افزود: امروز به فضل الهی همانطور که رهبری فرمودند عرصه هنر امید هنر انقلاب است. است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان با تاکید بر اینکه نکته مغفول در عرصه هنر، انقلاب اقتصاد هنر است، خاطرنشان کرد: امروز همچنان نیازمند هنری هستیم که به اقتصاد و محیط زیست کشور کمک کند.

دهنوی با اشاره به اینکه تفاوت فیزیکی هنر انقلابی با هنر غیرانقلابی کار گروهی و پیشروی است، تصریح کرد: از همه مدیران و دلسوزان انقلاب اسلامی می خواهم برای تعالی فرهنگ و هنر انقلاب متحد شوند.

وی بر مزیت های بومی و قومی استان گلستان تاکید کرد و گفت: امروزه خام فروشی محصولات هنری به ویژه هنرهای تجسمی ارزش افزوده آن را برای سایر استان ها سودآور کرده است.

معاون اقتصادی ایتاندار گلستان با بیان اینکه حوزه هنری باید با بهره گیری از دانش روز و اتصال به بدنه نخبگان، یک جریان فرهنگی و هنری انقلابی در استان ایجاد کند، خاطرنشان کرد: زمانی که در حوزه هنری کار می کردم پیشنهاد سینمای دو زبانه را در استان دادم. خوزستان و امروز معتقدم در گلستان به دلیل شرایط قومی و نژادی گوناگون می توان به این مهم دست یافت.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

در زمان خرید مبل چه نکته هایی را فروشندگان به شما نمی گویند

  اگر قرار باشد یک انتخاب خاص برای خاص پسندان در بین مبلها نام  خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.