الهامی: آرامش حسینخانی/ جام را برای مازندرانی ها می خواهم

[ad_1]

تکنسین نساجی گفت: جام در تراکتور را می خواستم تا شایستگی ام را ثابت کنم اما جام فعلی را برای مازندرانی ها می خواهم.

به گزارش ایسنا، ساکت الهامی پس از پیروزی تیمش مقابل مس کرمان و راهیابی به فینال جام حذفی گفت: از تیم داوری تشکر می کنم چون خیلی خوب قضاوت کردند. بازی بسیار سخت و پر استرسی داشتیم. این هم برای ما یک چالش بود و باید در این راه جلو می رفتیم. حریف خیلی خوب دفاع کرد و دیدید که در چند دقیقه با 8 مدافع هم بازی کرد. آقای. حسین خانی مربی خوبی می شود اما از او می خواهم تحت تاثیر محیط قرار نگیرد. من با بچه هایمان خداحافظی می کنم و خدا را شکر شرمنده هواداران و اتوبوس هایی که در راه تصادف کردند، نشدیم. بعد از مدت ها شاهد یک استادیوم پرشور بودیم. اگر یک طرف استقلال یا پرسپولیس بود، ورزشگاه جایی برای نشستن نداشت. هواداران در راه بازگشت خوشحال خواهند شد. این پیروزی را به همه شمال شرقی ها تبریک می گویم. این تیم با سابقه 60 ساله خود امروز موفق شده است.

وی ادامه داد: جا دارد از مرحوم نادر دست نشان و رحیم دست نشان تشکر کنم. همچنین از جواد نکونام بابت زحماتی که در این تیم انجام داد و به خاطر کمکش تشکر می کنم. از این به بعد تاریخ را فرزندان من می نویسند. بازیکنانم باید بدانند که در فینال بازی سختی خواهیم داشت. قول داده بودم بدنم سقوط کند اما نمی گذارم این تیم سقوط کند و خوشحالم که الان اینجا هستیم و تیمی با اصالت و ریشه داریم.

الهامی درباره حواشی این دیدار گفت: درگیری ندیدم اما روی سوت داور باید بگویم که حق دارم بعد از برد تیمم خوشحال باشم. شرایط بازی باعث این فشارها می شود. من هنوز روزه ام را شروع نکردم و فقط آب خوردم. من با فرزاد موافقم اما نمی دانستم چرا داور بازی را متوقف کرد. ما حق داشتیم از اقامتگاهمان استفاده کنیم، اما اگر به او توهین می شد، او را دلداری می دادم. دفاع حق تیم حریف بود و نمی توانم چیزی بگویم.

سرمربی نساجی درباره فینال این بازی در تبریز گفت: این شهر وطن من است و خوشحالم که خاطراتم زنده می شود. تبریز برای من مکان مقدسی است و امیدوارم از آنجا به قائم شهر بروم. در تراکتورسازی می‌خواستم جام را ثابت کنم اما این جام را برای مردم می‌خواهم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

در زمان خرید مبل چه نکته هایی را فروشندگان به شما نمی گویند

  اگر قرار باشد یک انتخاب خاص برای خاص پسندان در بین مبلها نام  خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.