امیر فخری: رژیم صهیونیستی به دنبال تخریب جغرافیای تاریخی فلسطین و منطقه است

[ad_1]

در آستانه روز جهانی قدس، همایش فلسطین و جغرافیای مقاومت با حضور امیر سرتیپ دوم فخری، رئیس سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح، حجت الاسلام والمسلمین شیرازی، برگزار شد. معاون وزارت دفاع.

به گزارش ایسنا، امیر سرتیپ دوم مجید فخری، رئیس سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح در این همایش با اشاره به نقش فرهنگ مقاومت در دفاع از کرامت و هویت اسلامی، در تبیین مقاومت فلسطین به عنوان یک مقاومت تاکید کرد. نماد عزت مسلمانان است و گفت: رسانه های اصلی جهان از دانش و ثروت کشورهای امپریالیستی و دیپلماسی کشورهای غربی حمایت می کنند.

وی با اشاره به رفتار صهیونیست ها در حوزه جغرافیای طبیعی با بیان اینکه صهیونیست ها سال ها تلاش کرده اند و با جعل نام و تغییر مکان و مکان های مقدس سعی در تخریب جغرافیای تاریخی فلسطین و منطقه و رسیدن به اهداف خود دارند. : تمهیدات صهیونیست ها برای کنترل منابع آبی از ابتدای اشغال فلسطین نشان می دهد که این موضوع همواره مورد توجه سران رژیم صهیونیستی بوده و یکی از دلایل اشغال جولان این منطقه است. تحت کنترل.

وی گفت: امروز فلسطین مرکز آزادی و آزادیخواهی در جهان است. بگذار صدای ظلم و ستم فلسطین به گوش جهانیان برسد.

حجت الاسلام و المسلمین شیرازی جانشین سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع نیز با اشاره به تفکر راهبردی امام خمینی (ره) و تدبیر مقام معظم رهبری، با اشاره به نقشه های شوم انگلیس و آمریکا در منطقه برای جلوگیری از استقرار رژیم صهیونیستی گفت: ، از رشد اسلام در جهان و تسلط آن بر غرب آسیا صحبت کرد.

وی راهپیمایی روز جهانی قدس امسال را در راستای آرمان های امام راحل و تاکیدات مقام معظم رهبری و ناکامی های پی در پی صهیونیست ها در داخل و خارج از منطقه بسیار مهم خواند و گفت: اکنون زمانی است که مقاومت مردم فلسطین در قدس و سرزمین های اشغالی هر روز قوی تر می شوند و صهیونیست ها با وجود تعهد برخی کشورهای عربی و حمایت آمریکا و غرب نمی توانند زنده بمانند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش سولفات منگنز چینی مکفاشیمی

خرید کردن و فروش سولفات منگنز چینی- مکفاشیمی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, مونو پتاسیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.