انتشار کتاب «اقتصاد دانش»

[ad_1]

کتاب «اقتصاد دانش بنیان: اصول، مفاهیم، ​​روش شناسی» نوشته فرشاد مومنی و سید محمدباقر نجفی توسط سازمان مطالعه و تدوین کتب دانشگاهی اسلام و علوم انسانی (سمت) منتشر شد.

به گزارش ایسنا، سازمان مطالعه و تدوین کتب دانشگاهی اسلام و علوم انسانی (سمت)، کتاب «اقتصاد دانش: مبانی، مفاهیم، ​​روش‌شناسی» اثر فرشاد مومنی، عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی و سیدمحمدباقر نجفی، عضو دانشگاه رازی. هیئت علمی در پنج فصل منتشر شده است.

بر اساس این گزارش، عناوین فصول این کتاب شامل مروری تاریخی بر زندگی اقتصادی بشر، مهم ترین ویژگی ها و مفاهیم اساسی اقتصاد دانش بنیان، ویژگی های اساسی دانش به عنوان مهم ترین عامل تولید در دانش است. مبتنی بر اقتصاد، نهاد آموزش در عصر دانش و اقتصاد دانش بنیان.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبایی، در بخشی از مقدمه کتاب آمده است: «این کتاب مجموعه‌ای از بینش‌های اساسی را در مورد یک موضوع حیاتی ارائه می‌کند که می‌توان آن را مهم‌ترین نقطه عطف تاریخ رشد بشر دانست و حاوی پیام‌هایی – مخاطبان سخنگو- است. ” این مقاله بر این امید استوار است که بتواند به افزایش آگاهی پژوهشگران، هرچند اندک، از موقعیت‌های بحرانی تاریخی کمک کند. در این کتاب، نویسندگان در پنج فصل سعی کرده اند تا برخی از دانش های اولیه مورد نیاز برای درک هوشمندانه انقلاب دانش را ارائه دهند و کتاب را به گونه ای طراحی کرده اند که بتواند سرفصل های مورد نیاز دروس اقتصاد دانش بنیان، اقتصاد اطلاعات و … را پوشش دهد. و سرفصل های منتخب در علوم “پوشش اقتصاد در مقطع کارشناسی”.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

در زمان خرید مبل چه نکته هایی را فروشندگان به شما نمی گویند

  اگر قرار باشد یک انتخاب خاص برای خاص پسندان در بین مبلها نام  خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.