اکبرپور: استقلال 99 درصد شانس قهرمانی لیگ برتر را دارد

[ad_1]

یکی از پیشکسوتان تیم فوتبال استقلال می گوید اگر آبی پوشان پایتخت مشکلی نداشته باشند می توانند قهرمان لیگ برتر شوند.

علیرضا اکبرپور، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت وگو با ایسنا، درباره شرایط روزهای آبی پوشان پایتخت اظهار کرد: استقلال در این فصل کار خود را خوب آغاز کرده و با 6 امتیاز در صدر جدول لیگ برتر قرار دارد. و هیچ ضرری نشان از قدرت استقلال و عزم این تیم برای برد دارد. در حال حاضر 6 بازی تا پایان لیگ باقی مانده است و آبی ها باید در این 6 بازی با تمام وجود بازی کنند تا موفق شوند و امتیازات لازم برای کار برای اما و اگر نه و استقلال خود باید وضعیت کاری آنها را مشخص کند. .

وی درباره وضعیت روحی استقلال پس از حذف از جام حذفی اظهار داشت: استقلالی ها می خواستند جام حذفی را ببرند و 120 دقیقه به نساجی حمله کردند تا گل بزنند و شایسته برد بود. داور نیز در این بازی مشکلاتی داشت و بازی در ضربات پنالتی به تساوی کشیده شد و در نهایت نتیجه به سود استقلال نشد. در کل فوتبال همیشه نتیجه ای به نفع یک تیم نخواهد داشت. استقلالی ها نباید به گذشته و جام حذفی فکر کنند و باید روی 6 بازی باقی مانده لیگ برتر تمرکز کنند. قرار نیست با شکست جام حذفی لیگ برتر را از دست بدهیم و بازیکنان باید انرژی لازم را برای حضور در رقابت های لیگ برتر بگذارند و استقلال برای قهرمانی در لیگ برتر آماده است.

این پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که در 6 بازی باقی مانده از رقابت های بازیکنان لیگ برتر چه نکاتی را باید در نظر بگیرد؟ وی تاکید کرد: فکر فرهاد مجیدی این بوده که اول گل نخورده و تیمی ساخته که گل نمی زند و مهاجمانی دارد که می توانند برای استقلال گلزنی کنند. به همین دلیل استقلال گل خورده کمتری دارد و هرگز نباخته است. به نظر من استقلال هم همین روند را دنبال می کند و می تواند از گلی که به ثمر رساند دفاع کند تا به نتیجه دلخواه برسد. در این 6 بازی فکر نمی کنم فرهاد مجیدی بخواهد سبک خود را تغییر دهد و با این سیستم ادامه دهد مگر اینکه شرایط خاصی در زمین رخ دهد تا تیم بخواهد در این بازی رویکرد خود را تغییر دهد.

اکبرپور در پاسخ به این سوال که چقدر برای قهرمانی استقلال انتظار داری؟ وی گفت: استقلال تاکنون در صدر جدول بوده و یکی از مدعیان قهرمانی است. به نظر من 99 درصد استقلال قهرمان است و 1 درصد مربوط به اما و اگرها و مسائل حاشیه ای است که می خواهند استقلال را با آن متوقف کنند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

خدمات برش لیزر (بهترین کیفیت و قیمت) رادوکس (4)

سرویس ها برش لیزر (بهترین میزان مرغوب بودن و قیمت) – رادوکس برش لیزر فلزات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.