“باشگاه تحریم” در راه است

[ad_1]

معاون وزیر خارجه صداوسیما از تشکیل بلوک رسانه ای «باشگاه تحریم» برای کشورهایی که تحت تحریم اقتصادی قرار گرفته اند، خبر داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی احمد نوروزی معاون وزیر امور خارجه، امروز شنبه 27 فروردین ماه مصادف با سومین سالگرد تاسیس خبرگزاری تصویری ایران پرس از این خبرگزاری بازدید کرد.

وی تاکید کرد: حضور خبرگزاری ایران پرس باعث شد برخی تهدیدات ناشی از عدم نظارت قانونی در این حوزه در سطح بین المللی حل شود و جذابیت خوبی برای رسانه های مختلف در حوزه مقاومت و عدم مقاومت ایجاد کند. از این رو خبرگزاری ایران پرس یک پروژه راهبردی در وزارت امور خارجه محسوب می شود.

نوروزی افزود: در ماه های اخیر همواره تلاش شده تا مسائل و مشکلات مطرح شده، با برگزاری جلسات مختلف برای افزایش تعداد کاربران ایران پرس و مخاطبان غیر مستقیم این خبرگزاری، رفع شود.

معاون رئیس جمهور در پاسخ به سوالی مبنی بر تشکیل بلوک رسانه ای کشورهای همسایه در منطقه گفت: شبکه هیسپان تی وی اخیراً مسابقاتی را با همین ایده خاص برای کشورهایی که در معرض تحریم های اقتصادی قرار گرفته اند با عنوان باشگاه تحریم برگزار کرد. ” برای پیوند رسانه ها. استقبال خوبی از آن شد و ما مشتاقانه منتظر ورود به فاز دیپلماسی رسانه ای فعال تر با اقدامات عملی قوی تر هستیم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

در زمان خرید مبل چه نکته هایی را فروشندگان به شما نمی گویند

  اگر قرار باشد یک انتخاب خاص برای خاص پسندان در بین مبلها نام  خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.