با وجود نداشتن بازیکنان کلیدی، بازی خوبی انجام دادیم

[ad_1]

ایسنا/ اصفهان سرمربی تیم هندبال ذوب آهن گفت: با توجه به مصدومیت های زیادی که داشتیم مجبور شدیم از چند بازیکن در پست های دیگر استفاده کنیم که باعث اشتباهاتی شد اما در مجموع خوب بازی کردیم.

صادق شاه نشین دوشنبه شب (۲۲ فروردین) پس از بازی با سپاهان گفت: همه شهادت دادند که هر دو تیم تلاش کردند. این برد را به تیم سپاهان تبریک می گویم.

وی افزود: چند بازیکن مصدوم داشتیم که نتوانستیم در این بازی از آنها استفاده کنیم و این فشار روی تیم را دوچندان کرد، برخی بازیکنان در پست های دیگر بازی کردند و گاهی نتوانستند آنطور که باید بازی کنند.

سرمربی ذوب آهن افزود: در نهایت زحمت کشیدیم، معتقدم اگر تیم بی نقص بود نتیجه بهتری می گرفتیم.

وی درباره اعتراض خود به داوری تصریح کرد: به هر حال داور اشتباه می کند اما در کل ایراداتی وجود داشت که امیدوارم اعتراض درستی باشد.

شاه نشین افزود: این بازی برای من حساسیت چندانی نداشت و مانند بازی های دیگر بود اما به دلیل شرایط تیم و کمبود بازیکن و کارت هایی که در ابتدای بازی در اختیار بازیکنان تیم ما قرار گرفت. داوران، این اعتراضات اتفاق افتاده است.

سرمربی تیمش درباره مصدومیت تیمش گفت; کامران نصرتی، مهرداد صمصامی مصدوم شدند و یکی از بازیکنان کارت قرمز گرفت و دیگری به شدت مصدوم شد، با وجود اینکه 5 بازیکن اصلی تیم بیرون بودند اما به بازی خوب ادامه دادیم.

شاه نشین حضور تماشاگران را در ارتقای سطح بازی دو تیم موثر خواند و خاطرنشان کرد: از هواداران ذوب آهن که حضور داشتند تشکر می کنم و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و تماشاگران در سالن حضور داشته باشند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

خدمات برش لیزر (بهترین کیفیت و قیمت) رادوکس (4)

سرویس ها برش لیزر (بهترین میزان مرغوب بودن و قیمت) – رادوکس برش لیزر فلزات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.