برش لیزر آلومینیوم، برش لیزر ورق آلومینیوم پارسیان لیزر

برش لیزر آلومینیوم، برش لیزر ورق آلومینیوم – پارسیان لیزر
برش لیزر آلومینیوم

ورق آهن عادی یا این که آهن ساختمانی ( مشهور به ورق های آهن سیاه یا این که آهن روغنی ) و ورق های استیل با کلاس های گوناگون متداول ترین فلزات مورداستفاده در ادامه برش لیزر فلزات می باشد.

مثل ورق های نازک، در ادامه همین جور از ورق ها هم آهن ساختمانی یا این که کربن استیل و استنیلس استیل از متداول ترین فلزات مورداستفاده در ادامه صنعت هستند.

ارزش برش لیزر آلومینیوم چنانچه از دستگاه های مدرن و مجهزی به جهت برش به کارگیری شود ممکن هست مقداری ارتقاء یاید که اما همین ارتقاء ارزش هم بی برهان نمیباشد چون میزان مرغوب بودن برش تا حد زیاد متعددی ارتقاء می یاید و هیچ فرو رفتگی و یا این که نقصی بر بر روی ورق تولید نمیشود.

برش­کاری پلاسما یک رویه اثر گذار به جهت برشکاری فلزات با شکل­های مهم انحنا یا این که زاویه­دار است. در ادامه همین رویه ، نیاز به اعتنا متعددی در ادامه دوران ورود آلومینیوم به ذیل اره و خروج آلومینیوم از اره را دارد.

اضطراری به ذکر هست شرکت های گوناگون در ادامه جهان برحسب مقدار حرفهای بودن از روشهای گوناگون به کارگیری می‌کنند تا فلز آلومینیوم را به ورقههایی با صورت و سایز معین دربیاورند.

در ادامه صورتی که حداکثر ضخامت آهن عادی به جهت برش 10 میلیمتر و حداکثر شیت استیل موردنیاز به جهت برش 5 میلیمتر باشد اقتدار دستگاه برش لیزری با 1 کیلووات بهینه و مطلوب است.

مطلوب ترین اقتدار های دستگاه برش لیزر به جهت برش لیزر همین جور از فلزات دستگاههای 1 تا 2 کیلووات می باشند.

به جهت نمونه با دستگاه 750 وات فایبر می اقتدار تا ضخامت 8 میلیمتر از آهن ساختمانی و 4 میلیمتر از استیل را برش اعطا کرد البته همین میزان به جهت برش لیزر آلومینیوم با دستگاه 750 وات به حداکثر 2 میلیمتر و به جهت برش لیزر مس هم به حداکثر 2 میلیمتر محدود می شود.

کِرف در ادامه برش لیزر آلومینیوم معمولاً به جهت گوشه های زیاد تیز است؛ همین خصوصیت قابلیت برش های پیچیده و دشوار خیس صفحه ها را آسان خواهد کرد.

البته معمولاً اکثری از اشخاص در ادامه خصوص خطرات به کارگیری و نکته ها ایمنی لیزر داده ها ندارند و این ممکن هست منجر پیدایش حوادث گوناگون در ادامه دوران بکارگیری دستگاه برش لیزری گردد.

به گزارش برنا، کمپانی برش لیزر نیک مدرن ترین و پیشرفته ترین تجهیزات گزینه نیاز به جهت برش لیزر آلومینیوم و برش لیزری همگی فلزات را در ادامه اختیار گرفته هست و همینطور با بکارگیری از پرسنلی فن ای توانسته راضی بودن مشتریان را با برش های زیاد با میزان مرغوب بودن و با ارزش مطلوب جلب کند.

مقدار شتاب برش لیزر آلومینیوم بستگی به اقتدار دستگاه لیزر دارااست تا برش را در ادامه کوتاهترین دوران ممکن و با اعتنا بالا انجام دهد؛ چنانچه اقتدار و اشعه ی لیزر بالا باشد، شتاب برش هم ارتقاء می یابد که همین فرآیند میزان مرغوب بودن و نازکی آخری فعالیت را ارتقاء می دهد.

در ادامه برش لیزر ، تعیین اقتدار دستگاه ، گاز برش و پارامترهای برش عمدتا بر مبنای کالا قطعه و ضخامت آن شکل می پذیرد .

زاویه کونیک به معنای تغییر و تحول قطر رخنه در ادامه ضخامت برش فولاد است. ارزش برش لیزر آلومینیوم با میزان مرغوب بودن بالا در ادامه کمپانی برش لیزر نیک زیاد مطلوب در ادامه حیث گرفته شده هست و با تعیین همین تیم به راحتی میتوانید همگی سفارشات خویش را با هزینه اندک به انجام برسانید.

سورس ای پی جی را می توان مارک برتر سورس در ادامه جهان دانست که پایین لیسانس مملکت آمریکا و یا این که روسیه ایجاد می شود.

سورس جی پی تی تولید مملکت سنگاپور است. فناوران یکی از از شرکت های کاربر بوستان دانش و فناوری البرز چیره به طراحی و تولید صنعتی و نصفه صنعتی دستگاههای برش و حکاکی لیزر شدند.

کرف در ادامه واقع کوچکترین شعاع قابل برش را معین می کند که به ضخامت ورق متعلق هست و می بایست در ادامه دوران طراحی به آن اعتنا شود؛ به تیتر نمونه گوشههای زیاد تیز می بایست شعایی دستکم مساوی با کرف داشته باشد و دستکم سوراخهای قابل تولید در ادامه ورقهای فلزی متعلق به ضخامت ورق های آهن است.

اپتیک به جهت متمرکز نمودن پرتو لیزر تولید شده بر بر روی قطعه فعالیت به کارگیری می شود و به طور اثر گذار آن را با ذوب، تبخیر یا این که سوزاندن از شیوه آن برش می دهد.

همین گزینه و دیگر اشکال به کارگیری از برش لیزر آلومینیوم در ادامه صنعت های مدرن از گزاره سیستمهای برش لیزری اتوماتیک با ارتقاء بازده کاری و کمتر متریال مصرفی نمونههای لطف از بهصرفه و اقتصادی بودن همین روشهای نوین هستند.

اما در ادامه نخست می بایست بگوییم توفیق در ادامه هر کاری فارغ از داشتن دستکم سرمایه اولیه، دارا بودن انگیزه، پشتکار و ایدههای خلاقانه است.دستگاه برش لیزری تکنولوژی برش لیزر در ادامه چندین سال آخر زیاد فراگیر شده و جای خویش را در ادامه صنعت های متعدد به لطف گشوده نموده است.

بعضا از ایجاد کنندگان در ادامه کشورهای دیگر آغاز به ایجاد اتومبیل های ترکیبی کرده اند که فرآیندهای برش لیزری، پانچ و نیبلینگ را در ادامه یک قطعه واحد مخلوط می کنند.

در ادامه برشکاری همین فلز ایراداتی نیز وجود دارااست برش آلومینیوم چنانچه با دستگاه های حرارتی انجام شود محل برش با حرارت دیدن از مرتبه میزان مرغوب بودن و خاصیت خویش ذیل رفته و میزان مرغوب بودن کهن را نخواهد داشت .برای برش آلومینیوم می بایست از گاز نیتروژن به کارگیری کرد اما به سبب ساز گرانی و مشکلات استحصال همین گاز برخی شرکتها از گاز اکسیژن به کارگیری می نمایند که اعتنا و میزان مرغوب بودن قابل قبولی ندارد . This was c reated with the  help of G SA  Content G en erator᠎ D​em ov​ersion᠎!

اکثری از کمپانی ها به جهت برش آلومینیوم از گاز اکسیژن به کارگیری می نمایند که اعتنا به اندازه در ادامه برش از آن ها چشم نخواهد شد چون چنانچه بخواهند برش لیزر آلومینیوم را با اعتنا انجام دهند می بایست از گاز نیتروژن به کارگیری نمایند تا برش با اعتنا بالا و قابل قبولی ارائه شود.

آنگاه همین داده ها به جهت تولید صورت مسطح به کارگیری می شود و میزان برش را معین میکند. همین می تواند یک میزان ورق استاندارد نظیر 2M x 1M، 2.5M x 1.25M و 1.5M x 3.0Mباشد. همین فرایند به اسم CNC تودرتو شناخته می شود.

، حرف کنیم. هر کاری که به وسیله دستگاه برش لیزر بر روی قطعات گوناگون انجام می‌دهند سرویس ها برش لیزر اسم دارد.

برش لیزر از گزاره دستگاه های پرکاربردی هست که توانسته تحولی وسیع در ادامه صنعت های گوناگون به وجود آورد. در ادامه صنعت های ورق کاری به ورق های فلزی با ضخامت عمده از 4 میلیمتر و کاهش از 20 میلیمتر ورق های با ضخامت میانگین گفته می شود.

برش فلزاتی همچون آلومینیوم کاری زیاد حس و تخصصی محسوب می شود و با اعتنا به همین آلرژی بالا امروزه از دستگاه ها و تجهیزات مدرنی به جهت همین فعالیت به کارگیری میشود.

با اعتنا به اعتنا بالای برش لیزر و خطای زیاد اندک آن آیتم قابل قبولی جهت برش ورق های آلومینیومی می باشد.

البته امروزه همین فعالیت با روشهای پیشرفتهتر انجام میشود. البته می بایست بدانید که برش لیزر در ادامه ورق های سنگین خیلی متداول نمی باشد.

بعلت هزینه های برش خیلی دوچندان عملیات برشکاری غیراقتصادی می شود . چنانچه چه عملیات برش فلز به طور سنتی از فرآیندهای مکانیکی یا این که دستی به کارگیری می کند، برش لیزر می تواند یک آیتم قابل قبول، اثر گذار و با هزینه ای مطلوب به جهت تولیدات فلزی باشد.

زمانی که روند برش لیزری بر روی ورق آلومینیوم انجام می شود زاویه آن تغییر و تحول می کند اما می بایست دانست که همین فعالیت می بایست با اعتنا انجام شود تا همین زاویه صحیح در ادامه بیاید.

البته می بایست اعتنا داشت که میزان مرغوب بودن برش در ادامه پلاسما یا این که هواگاز ابدا قابل مقایسه با برش لیزر فلزات خصوصا برش لیزر فایبر نمی باشد.

در ادامه برش لیزر آلومینیوم، مرحله فعالیت می بایست تماما صاف و سوای هیچگونه برآمدگی و یا این که تو رفتگی باشد؛ همین مسئله به مرتبه های فشار، اشعه و …

عمده صنعتگران به جهت برش همین گونه از ورق های به به کارگیری از دستگاههای برش هواگاز یا این که برش پلاسما بر روی می آورند.

همینطور در ادامه دستگاههای 2 کیلووات برش لیزر فایبر که براحتی ضخامت های 20 میلیمتر به جهت آهن عادی و ضخامت 6 میلیمتر به جهت استیل را برش می دهند، حداکثر ضخامت به جهت برش لیزری آلومینیوم به 6 ملیمتر، حداکثر ضخامت به جهت برش لیزر مس به 3 میلیمتر و حداکثر ضخامت برش به جهت برش لیزر برنج هم به 3 میلیمتر محدود می شود.

همین سورس بضاعت برش اشکال فلزات رنگی را به راحتی داراست. البته در ادامه صورتی که ضخامت ورقها فراتر برود و به عدد 20 میلیمتر نزدیک شود دستگاه برش لیزر با اقتدار 2 کیلووات تعیین مطلوب و بهینه ای خواهد بود.

شتاب برش همین دستگاه به قابلیتهای دستگاه و اقتدار اشعه لیزر بستگی دارد؛ در ادامه واقع هرچه اقتدار دستگاه فراتر باشد، قابلیت فراتر بردن شتاب برش را دارد.

ضخامت ای بالای 60 میلیمتر و کاهش از 600 میلیمتر را ورق های فوق سنگین می نامند. در ادامه بعضا از کشورها حداکثر ضخامت ورق های فوق سنگین تا 700 میلیمتر هم در ادامه حیث گرفته می شود.

همینطور تجهیزات موراستفاده به جهت برش لیزر فایبر همین فلزات هم زیاد گران و هزینه بر هستند. همین رویه می­تواند به جهت برش فلزاتی نظیر ورق­های آلومینیومی ، مسی و فولادی به وسیله یک مشعل پلاسما و میز آب گزینه به کارگیری قرار گیرد.

همینطور نازل گزینه به کارگیری در ادامه همین رویه متناسب با عمق برش است. از گزاره همین روشها برش با دستگاه لیزر میباشد.

همینطور در ادامه همین رویه اتلاف ماده زیاد اندک است. در ادامه همین رویه شتاب فرایند در ادامه مقایسه با بقیه رویه ها زیاد بالا است؛ در ادامه عاقبت تمام مرحله فلز گرم نشده و مرحله فلز در گیر تاب برداشتگی و خم نمی شود.

اما چنانچه فردی، تجربه و مهارت به اندازه در ادامه به کارگیری از دستگاه لیزر را داشته باشد، می تواند با به کارگیری از تنظیمات ظریف و تهیه و در دست گرفتن سرعت، فشار گاز و تمرکز لیزر به لطف از عهده برش آلومینیوم بر آید.

چرا که همین دستگاه های برش صفحه آلومینیومی احتمال فساد را زیاد اندک میکنند. با انجام فرآیند برش لیزری بر بر روی صفحه ی آلومینیومی، مقدار زاویه آن تغییر و تحول خواهد کرد؛ به همین نکته اعتنا داشته باشید که فعالیت به نحوی با اعتنا انجام شود که همین زاویه صحیح باشد.

علاوه بر آنکه قابلیت حکاکی لوگو، مشخصات فنی محصولات و تصاویر بر بر روی قطعات فلز آلومینیوم و دیگر فلزات با اعتنا و نازکی بالا وجود دارد.

به جهت جوانان جویای فعالیت سوالی که وجود دارااست همین هست که وارد چه شغل و حرفهای شوند که نیز نیاز به هزینه متعددی نداشته باشد و نیز سود دهی لطف دارا باشد.

به این برهان اکثری از رسانه ها و مشاوران در ادامه زمینه وظیفه خود، بر آن شده اند تا راهکارهایی به جهت آسان گرفتن و اندک شدن هزینه های مراسم ازدواج به جهت جوانان بیابند.

گونه دستگاه لیزر گزینه نیاز به مواد گزینه پردازش و میزان مرغوب بودن مناسب متاع آخری بستگی دارد. برش لیزر مزایای متفاوتی از گزاره انعطافپذیری بالا نسبت به پارامترهای فرایند و گونه مواد از خویش نشان دیتا و همینطور به جهت هندسههای پیچیده و مهم بعدها گوناگون قابل به کارگیری هست در ادامه برش لیزر صفحه ها فلزی، تنش حرارتی در ادامه منطقهای از روزگار برش توسعه یافته و خاصیت مواد و موقعیت برش بر مرحله تنش حرارتی اثر گذاری میگذارد.

برش به رویه واتر جت در ادامه ورقهای به ضخامت بالا به شکل صاف و یکدست نمیباشد و قطعه آخری تا حدودی وضعیت دوکیشکل به خویش میگیرد.

در ادامه رویه های کهن برش به برهان این که فشار فیزیکی متعددی بر بر روی ورق تولید می‌شد به این برهان فرور رفتگی هایی در ادامه ورق و یا این که حاشیه های بریدگی تولید میگردید.

همین رویه برشکاری آلومینیوم در ادامه مغازه تودی آلومینیوم با بالاترین اعتنا ابعادی، انجام میگردد. صافی مرحله برش خورده: تهیه دستگاه پرتوافشان و تلفیق آن با مواقعی از قبیل تهیه اقتدار اشعه، گونه و فشار گاز مصرفی و هم شتاب برش لیزر آلومینیوم به صاف و صیقلی شدن سطح های برش خورده امداد متعددی میکند.

به جهت برش همین ورق های به دستگاههای با اقتدار حدود 3 کیلووات نیاز می باشد. برش لیزر ورق های آلومینیوم زیاد نقص‌ در ادامه عین هم اکنون با میزان مرغوب بودن می باشد که به خلوص بالای آلومینیوم بستگی دارد.

خصوصیت کرف همین قابلیت را به وجود می آورد که برش های پیچیده و دشوار خیس صفحه ها به سادگی شکل گیرد.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

در زمان خرید مبل چه نکته هایی را فروشندگان به شما نمی گویند

  اگر قرار باشد یک انتخاب خاص برای خاص پسندان در بین مبلها نام  خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.