برش لیزر آهن چیست ؟ (6)

برش لیزر آهن چیست ؟
برش لیزر آهن

تمامی در ادامه یک سوله انجام مى گرفت. همین هنوز نیز یک تحقیق گسترده هست ، چون خویش تمرکز پالس های لیزر می تواند منجر زخم در ادامه رسانه روشن شود و شدت قابل دستیابی لیزرهای پرقدرت را محدود کند.

برش لیزر آهن

می توان گفت که همین فناوری نوین به نوع ای مخصوص به شخص و کاربردی بدل شده که تام نیاز صنعتگران راتأمین می کند. محدوده ارتفاع موج لیزر فایبر به نوع ای نمیباشد که بتواند در ادامه مواد غیرفلزی جذب شود و به آن رخنه کند.

اعتنا بالا، برش سریعتر، مسیر برش در ادامه محدوده ای دقیق که از الگوی برش تبعیت میکند، برش صاف و هزینه پردازش اندک از گزاره مزایایی هست که همین دستگاه به جهت شما به ارمغان می آورد.

شتاب برش لیزر سرعت بالا هست در ادامه عین هم اکنون از نازکی بالایی هم برخوردار است، به نوع ای که نیازی به پردازش دوباره ندارد. از سورس های فایبر نیکی فقط جهت فرایند برش، بلکه به جهت انجام عملیات جوش لیزری هم به کارگیری می شود. Da​ta w᠎as cre᠎at᠎ed  wi th the he lp ᠎of G᠎SA C on tent  Gener​ator D em᠎over sion!

دمای برش به بیش ۱۱ هزار مرتبه سانتیگراد می برسد که هر ماده ای را علاوه بر ذوب، تصعید هم می کند، همین مسئله در ادامه فرایند برش نکته ای مثبت در ادامه حیث گرفته می شود.

همین خط مش نیز براى نگهداری محفظه زیست و نیز براى سالم انسان زیاد اثر گذار است; چون زمانى که انسان ها در ادامه چنین آشغال دانهایى فعالیت مى کردند مواد سمى و هسته اى موجود در ادامه آشغال ها بر پوست و بینایى و حتى صداى آن ها اثر ناگوار و ویران گر مى گذاشت و هم میکروبهاى خطرساز را به محفظه زیست و دیگران سرایت مى دادند.

در اینجا عمده به آنالیز وب وب سایت اینجا.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

آموزش 0 تا 100 کوچینگ سازمانی یا Organization Coaching به زبان ساده (2)

آموزش 0 تا 100 کوچینگ سازمانی یا Organization Coaching به زبان ساده کوچینگ سازمانی سؤالات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.