بروز در حال افزایش است / آنها 35.5٪ از دوز سوم را دریافت کردند

[ad_1]

ایسنا/ لرستان استاندار لرستان گفت: بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی استان روند بیماری در هفته گذشته اندکی افزایش یافته است و از این رو رعایت دستورالعمل های بهداشتی بیش از پیش ضروری به نظر می رسد.

فرهاد زیویار در حاشیه جلسه ستاد کرونا گفت: میزان ابتلا و بستری در استان در پایان سال گذشته در کمترین حد خود قرار داشت و این معضل آمار فوتی ها را تحت الشعاع قرار داد و روند آن کاملاً کاهشی بود.

زیویار ادامه داد: هفته گذشته روند بیماری در استان تا حدودی افزایش یافته است که سفرها و ویزیت های نوروزی متاثر از آن است و با توجه به محدودیت امکانات پزشکی و تجهیزات بیمارستانی لازم است مردم به دستورات بهداشتی عمل کنند. و از شرکت در جلسات خودداری کنید». کوشا باشید

وی در خصوص رنگ شهرهای استان گفت: بر اساس اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا، شهرستان رومشکان قرمز، پلدختر و دلفان به رنگ نارنجی و سایر شهرها به رنگ زرد کرونا هستند.

استاندار لرستان افزود: در جلسه امروز ستاد ملی مبارزه با کرونا بر موضوع بازگشایی مدارس و سایر مراکز آموزشی و ارائه آموزش حضوری تاکید شد و این ستاد اعلام کرد در صورت مشاهده علائم در مدارس توسط دانش آموزان، حضور نخواهد داشت. کلاس های درس تصمیم بگیرید و عمل کنید.

زیویار با تاکید بر اهمیت استفاده از ماسک و واکسیناسیون به موقع در بیماری های عروق کرونر، تصریح کرد: تاکنون حدود 90 درصد در نوبت اول، حدود 80 درصد در نوبت دوم و در نوبت سوم حدود 35.5 درصد واکسن تزریق شده است. نیاز به دریافت افراد برای تزریق دوز سومین واکسن علیه کرونا مورد انتظار است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

در زمان خرید مبل چه نکته هایی را فروشندگان به شما نمی گویند

  اگر قرار باشد یک انتخاب خاص برای خاص پسندان در بین مبلها نام  خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.