بهترین های آزمایشگاه ارائه می شود – ایسنا

[ad_1]

مدیرکل دفتر پشتیبانی پژوهشی وزارت علوم از معرفی نفرات و آزمایشگاه های برتر شهریورماه امسال خبر داد.

به گزارش ایسنا، دکتر. فتح اللهی امروز در وبینار روز ملی آزمایشگاه با اشاره به اهمیت نامگذاری روز ملی به نام روز آزمایشگاه گفت: به منظور تجلیل از خدمات و تلاش های آزمایشگاه های مراکز آموزشی، پژوهشی و فناوری که در تولید و توسعه علمی نقش دارند. علمی ایرانیان (شعاء) با همکاری انجمن تحقیقات آزمایشگاهی ایران به همت دانشگاه‌های کشور، روز ملی آزمایشگاه را همزمان با سالروز تولد حکیم جرجانی در 30 فروردین ماه هر سال گرامی می‌دارند.

وی تاکید کرد: لازم است تمامی مراکز آموزشی و پژوهشی مراسمی جداگانه برگزار و از زحمات مدیران، متخصصان و تکنسین های شاغل در آزمایشگاه ها و کارگاه ها قدردانی کنند.

فتح اللهی افزود: هدفی که این دفتر در آینده دنبال خواهد کرد تغییر مدیریت آزمایشگاه ها در راستای اسناد بالادستی به ویژه ایجاد آزمایشگاه های ملی و منطقه ای، توسعه و تقویت آزمایشگاه های مرکزی، ایجاد ساختار مدیریت آزمایشگاهی، کمک پیاده سازی و اجرای سیستم HSE در آزمایشگاه ها و کارگاه های آموزشی کلیه دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی برای تحقق اولویت های پژوهشی کشور.

مدیرکل دفتر پشتیبانی و پشتیبانی پژوهشی وزارت علوم افزود: بله. انتخاب این افراد بر اساس معیارهایی است که طی روزهای آتی به دانشگاه ها ارسال می شود و در سومین همایش تجهیزات و فناوری های نوین که شهریورماه در اردبیل برگزار می شود، معرفی و تجلیل می شود.

وی خاطرنشان کرد: در سال‌های آینده کمیسیونی برای انتخاب و ارزیابی خدمات آزمایشگاه‌های نمونه‌برداری در این دفتر تشکیل می‌شود و برنامه‌های متعددی برای توسعه کمی و کیفی آزمایشگاه‌ها در نظر گرفته می‌شود که متعاقباً منتشر می‌شود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

در زمان خرید مبل چه نکته هایی را فروشندگان به شما نمی گویند

  اگر قرار باشد یک انتخاب خاص برای خاص پسندان در بین مبلها نام  خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.