بیانیه وزارت امور خارجه به مناسبت 12 فروردین و روز جمهوری اسلامی ایران

[ad_1]

وزارت امور خارجه کشورمان به مناسبت 12 فروردین و روز جمهوری اسلامی ایران بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش ایسنا، در متن این بیانیه آمده است:

” به نام خدا

13 فروردین به عنوان بخشی ماندگار از تاریخ ایران و مظهر جمهوریت و مردم سالاری دینی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تبلور اراده ملت شریف و سرافراز ایران؛ به حق به عنوان یکی از مصادیق عینی یوم الله و عید ملت بزرگ ایران ذکر شد.

روز مبارک که نقطه عطفی در تاریخ انقلاب ملت بزرگ ایران و آغاز استقرار و تحکیم نظام مقدس جمهوری اسلامی برآمده از سالها رشادت و فداکاری مردم غیور بود. ایران در دفاع از فتوحات بزرگشان. روز مانا که با حضور حماسی مردم سرافراز و تاریخ ساز ایران در رفراندوم ملی و رای قاطع بالای 98 درصد به نظام جمهوری اسلامی به تاریخ پیوست.

هدیه بزرگ این عید بزرگ و نهضت بزرگ ملی، تحقق شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی و آغاز راه پربرکت مردم سالاری دینی در جهانی تقسیم شده بین ایدئولوژی های کمونیسم شرقی و سرمایه داری غربی آن کشور بود. روز تنها دستاوردی که ملاک و معیار حرکت کارگزاران و خدمتگزاران ایران اسلامی در تمام این سال ها در عرصه سیاست داخلی و خارجی بوده است.

وزارت امور خارجه با تبریک سالروز دوازدهمین روز از فروردین ماه به مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران و گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب اسلامی، بر پایبندی کامل خود به آرمان‌های عالی تاکید می‌کند. نظام، امام راحل و رهبری فرزانه انقلاب. اعلام و تاکید می کند که برای تامین منافع و مصالح ملت بزرگ ایران در سنگر سیاست خارجی و در راستای توسعه سیاست متوازن و روابط متنوع با کشورهای مختلف بویژه همسایگان از هیچ تلاشی فروگذار نکرده است. بیشتر در خدمت توسعه، آبادانی و ثبات ایران اسلامی است. دولت اسلامی ایران استوار خواهد ماند.»

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

در زمان خرید مبل چه نکته هایی را فروشندگان به شما نمی گویند

  اگر قرار باشد یک انتخاب خاص برای خاص پسندان در بین مبلها نام  خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.