تاریخچه برش لیزری فلزات (2)

تاریخچه برش لیزری فلزات
برش لیزر فلزات

افرادی که مایل به انجام برش لیزری فلزات میباشند معمولا همین تصمیم را بر شالوده خروجی CO2 می گیرند. کیفیت، هزینه ها، استفاده، سرویس ها و اکثری از عامل ها دیگر تصمیم می گیرند که کدام دستگاه برش لیزر فلزات را بخرید.

ما‌درها در ادامه تیم آرین لیزر با ارائه سرویس ها برش لیزر فلزات، با به وجود آوردن قابلیت تولید و ایجاد طرحهای متنوع و پیچیده، با کمال دقت، سرعت، ظرافت، میزان مرغوب بودن و همینطور هزینه ذیل ایجاد فراهم ارائه سرویس به صنعتگران و تولیدکنندگان مملکت عزیزمان هستیم.

همینطور به کارگیری از سیستم کامپیوتری بر روی آن ها یک نقطه قوت است. پرتو نوری رفلکس شده در ادامه نازل دستگاه لیزر فایبر در ادامه یک نقطه به اسم لنز متمرکز شده.بر بر روی قطعه تابیده می شود و برش را انجام می دهد.

برش لیزر فایبر یک رویه برش گرم هست که منجر می شود از پرتوهای لیزر با دانسیته بالا و متمرکز به تیتر مبداء کلیدی گرما به جهت برش قطعه فعالیت ،استفاده شود.

شتاب بالایی بوده اما شتاب آن در ادامه ضخامت های بالا به شدت کمتر مییابد. شتاب زیاد بالای آن ها از مزایای آنهاست.

مزایای دستگاه فایبر لیزر نسبت به بقیه برش لیزری ها چیست؟ سورس مکس را می توان پرفروش ترین و در ادامه دسترس ترین سورس لیز فایبر در ادامه حیث گرفت.

برش لیزر فایبر ( Fiber laser ) چیست؟ 🔔 صد رد صد بخوانید: برش لیزری چیست؟ اکثری از افراد و به دست آوردن و امور که تصمیم به خرید کردن دستگاه ليزر فلزات می‌کنند یکی از از پرسش ها اول و حیاتی آنها، تعیین دستگاه لیزر برش مطلوب میباشد.

برشهای لیزری از همین حیث تماماً مشابه میباشند که مسیر برنامهریزی شدهای را دنبال می‌کنند که از قبل انتخاب شده است، البته هنگامی که دوران برش فرا میرسد، تماماً مختلف است.

در ادامه دستگاه های برش لیرزی فلزات البته با اعتنا به نیاز به اقتدار عمده از تیوب لیزر 500 تا 8000 وات به کارگیری می شود.

البته به برهان هزینه خرید کردن و مصرف الکتریسیته بالایی که دارا هستند معمولاً دوچندان از آن ها به کارگیری نمی شود. دستگاه های سی ان جی بهترین آیتم به جهت به کارگیری در ادامه همین سطح هست که برهان آن اعتنا و میزان مرغوب بودن بالایی و هم دوران اضطراری به جهت برش قطعات آهنی و غیر آهنی، آلیاژی، آلومینیومی و به به طور کلی هر گونه آلیاژ فلزی را کمتر می دهد.

همین دستگاه ها به مراد قابلیت پردازش اثر گذار قطعات فعالیت ساخته شده هست و می اقتدار آن را به شکل زیاد مقرون به صرفه حتی با میزان های کوچک، بر مغایر دستگاه های دیگر به کارگیری کرد.

روشی که از شیوه آن می اقتدار فولاد ضد زنگ را به شکل اقتصادی برش اعطا کرد و همینطور انواع زیاد پیچیده ای که می اقتدار ایجاد کرد، یک مزیت است.

برش لیزری را می اقتدار به رویه های متفاوتی انجام داد. به طورکلی می توان گفت اشکال دستگاه های برش لیزری فلزات در ادامه اقتدار های متعدد امکان برش اشکال فلزات از ضخامت 1 میلیمتر الی 25 میلیمتر را دارا هستند.

رخنه آن نخ نما و در ادامه محدوده ای فی مابین ۳ الی ۱ میلیمتر است. برش لیزر : یکی از دیگر از رویه های مدرن برش لیزر هست که مقطع فی مابین ۱۰ تا ۲۵ میلی متر را در ادامه بر می گیرد.

مزایای دیگر برش لیزری فلزات نسبت به رویه های سنتی همین هست که فی مابین فلز گزینه حیث و دستگاه هیچگونه تماسی برقرار نمی شود.

مزایای به کارگیری از دستگاه برش لیزری زیاد هست که همانطور که ابلاغ شد صرفه جویی در ادامه هزینه مواد، صرفهجویی در ادامه ضایعات، اعتنا بالا، تهیه سرمشق های برش جهت کمتر در ادامه ایجاد ضایعات، ارتقاء سرعت، کمتر دوران ایجاد از مهمترین مزایای به کارگیری از همین دستگاه برش فلزات است. A᠎rtic le w as c​re​at ed ᠎with the he᠎lp of GSA C onte᠎nt G᠎ener ator DEMO᠎!

برش لیزری فلزات نسبت به رویه های برش پلاسما cnc و دستگاه واترجت مزایای متعددی دارد. 🔔 صد رد صد بخوانید: برش لیزری سی ان سی CNC چیست؟

در ادامه همین رویه نیازی به راه و روش های سنتی نمیباشد و قطعات سپس از برش سی ان جی نیاز به اتومبیل کاری دوباره نیست.

در ادامه همین نوشته به طور تخصصی به آنالیز فرایند اتومبیل برش لیزر میپردازیم… چرا که به کارگیری از لیزر نیکی فقط سبب ساز تسهیل در ادامه امور شده بلکه امداد کرده تولیدکنندگان با مقداری خلاقیت اشکال طرح های تازه و خارق العاده را بر روی فلزات و غیر فلزات پیاده نمایند و به مشتریان ارائه دهند. This h as be᠎en cre ated with the he lp ​of GSA C ontent Gene ra​to᠎r  DE​MO .

شایان ذکر هست بدانید امروزه برش لیزری فلزات با رویه های متفاوتی انجام می شود که از گزاره آن می اقتدار به رویه تبخیر ماده، تولید برش سرد، تولید رخنه که به امداد تنش های حرارتی به وجود می آید، سوزاندن و ذوب نمودن که همین فعالیت به وسیله گاز پرفشار شکل می گیرد.

سنگ زنی: با سایش به امداد سنگ ها جهت برداشتن ماده از مرحله فلز از همین رویه به کارگیری می شود .به طور کلی به جهت ایجاد سطحهایی با میزان مرغوب بودن بالا کاربرد دارد.

لیزر CO2 : که به جهت برش،حکاکی و تضعیف ماده مطلوب است. دستگاه های برش لیزر فلزات بالاترین اعتنا و میزان مرغوب بودن را در ادامه برش سوای تماس با مرحله ماده به دست می آورند.

همین سورس که سوای تردید بهترین سورس موجود در ادامه دستگاه های لیزر است، به تیتر سورس گزینه به کارگیری دستگاه های لیزر تیم نوین تاک لیزر هم می باشد.

ارزش سورس های MAX و RAYCUS باهم برابرند و فقط به علت میزان مرغوب بودن عمده سورس مکس همین سورس تعیین نوین تاک جهت به کارگیری و همینطور معرفی و ارائه به مشتریان عزیز می باشد.

میزان مرغوب بودن و اعتنا همین دستگاه سبب ساز یگانه و مشهور شدن ﺁن شده هست همین دستگاه می تواند اشکال فلزات و متریال ها را با اعتنا و کیفیتی زیاد بالا برش دهد به نوع ای که هیچ خط و خشی به فلز وارد نشود و همینطور حاشیه های فلز موج دار نشود.

از آنجایی که همین دستگاه ها می توانند تماماً به وسیله CNC در دست گرفتن شوند، می توانند به طور مکرر و پیوسته قطعات پیچیده را با تحمل بالا ایجاد کنند.

اقتدار مبداء ایجاد کننده لیزر زیاد بالا هست و به جهت این دستگاه های لیزر در ادامه برش لیزر قطعات شتاب زیاد بالایی دارند.

همین در ادامه حالی هست که قطعات به دست آمده از برش لیزر فلزات بهترین میزان مرغوب بودن ممکن را دارااست و احتمال پیدایش نادرست در ادامه آن ها زیاد اندک است.

کمپانی نور پایتخت با ایجاد محصولات فلزی به وسیله تکنولوژی های روز نظیر خم ورق های فلزی، خم و برش ورق، برش لیزر فلز و یا این که پانچ و خم CNC و با سوابق طولانی در ادامه حوزه تولیدات فلزی فراهم همکاری با انبوه سازان و سازندگان مسکن و فروشندگان اسباب خانه می باشد.

بسته جنس، مقدار دشواری و گونه ورق اشکال فلزات ضخامت های قابل برش در ادامه آن ها هم مختلف خواهد بود.

هدف همین تیم گردآوری و ارائه بهترین ها در ادامه جهان به مشتریان خویش از روز آغاز کار تا به امروز بوده هست و خواهد بود.

ما‌درها معتقدیم که شما در ادامه هم اکنون یافتن بهترین دستگاه برش لیزر فلزات در ادامه بازار هستید. دستگاه لیزر نوع RT2060H5 مهم اقتدار 8 تا 20 کیلووات جهت برش استوار صفحه ها فلزی میانگین و ضخیم به کارگیری میشود.

دستگاههای لیزر همین کمپانی مهم گواهینامههای TUV ،FDA و ETL طبق با استانداردهای اروپا و آمریکا هستند؛ همینطور سند قانونی از SGS ،CE ،ISO9001 و ISO14001 را اخذ کردهاست.

از آنجایی که از شروع آغاز عملیات برش تا نقطه نهایی کار، پرتو لیزر به شکل مداوم و یکنواخت فعالیت برش را انجام میدهد، اعتنا فعالیت ارتقاء مییابد همینطور تکثیر نور به محفظه مراقبت و فشرده هست و دامنه تهیه به جهت ارتفاع موج گسترده و گنجایش ایجاد پالس های زیاد کوتاه را دارند.

برش های لیزری CNC معمولا بر شالوده حالت محفظه لیزر فعال (جامد، مایع یا این که گاز) و اجزای محفظه لیزر فعال (به تیتر نمونه CO2، نیتروژن و غیره) جور بندی می شوند.

چیلر به سیستمی گفته می شود که امکان کمتر دما در ادامه محفظه را از شیوه مواد متعدد همچون گاز سردخانه و یا این که آب دارا باشد.

همین سورس جزء کالاهای تولیدی مرتبه یک مملکت چین بوده و به علت همکاری جمهوری اسلامی ایران و چین و عدم تأثرپذیری از تحریم های موجود در ادامه راوابط همین دو مملکت به راحتی در ادامه سرتاسر جمهوری اسلامی ایران قابل توزیع می باشد.

را به راحتی انجام می دهند. می شود. همین تکنولوژی می بایست با اعتنا و نازکی بالا و به راحتی بر روی متریال هایی همچون آهن، برنج، استیل، برنز، فولاد و آلومینیوم آنجام شود.

بالا رفتن راندمان عملیات های صنعتی با به کارگیری از سرویس ها لیزر فلزات بسرعت منجر سودآوری و ترقی واحدهای صنعتی می گردد که فقط هدف کمپانی کارو لیزر می باشد.

فلزات با اعتنا بسيار بالایی بریده می شوند که همین اعتنا برحسب ضخامت قطعه مختلف می باشد. همین فرآیند منجر می شود قطعه گزینه حیث به شتاب ذوب شوند ، تبخیر و فرسایش و به نقطه احتراق برسند.

تلاش اینگونه از دستگاه ها به همین شکل هست که با متمرکز شدن اشعه لیزر بر روی یک نقطه و با وارد نمودن نیروی زیاد متعددی می تواند دشوار ترین اجسام نظیر اشکال فلزات را برش دهد.

تراشکاری: در ادامه همین گونه برش تراشکاری قطعه به شکل دورانی انجام میگردد که امکان ایجاد انواع متفاوتی را دارد. بنابراین، سیستم های لیزری در ادامه هم اکنون جابجایی دستگاه های سنتی از اکثری از بخش ها کاربردی هستند.

بهترین خط مش جهت کمتر همین دما به کارگیری از چیلر در ادامه دستگاه های لیزر می باشد. چنانچه بخواهیم چیزی را اسم ببریم که طی سالها در ادامه صنعت ایجاد اثبات بوده است، همین نیاز مشتریان به فناوریهای ماشینکاری پیچیدهتر به جهت برآورده نمودن الزامات طراحی و تولید سختگیرانهشان است.

رزوه زنی: رویه های متفاوتی به جهت ایجاد پیچ و مهره و رزوه زنی وجود دارااست که می توان از به کارگیری از قلاویز و حدیده، به کارگیری از دستگاه های فرز یا این که تراش، رولینگ و فرمینگ اسم برد.

لیزرهای CNC هم وجود دارا هستند که مهم سروصدا پانچ اختیاری میباشند که به خوبی مخلوط پانچ و لیزر، قابلیت تولید هر گونه کانتور را آماده می کند.

همین سورس مهم میزان مرغوب بودن و کارآیی زیاد بالایی است. نازکی در ادامه برش لیزری زیاد عمده از دستگاه های دیگر است.

دستگاه برش لیزر فلزات به جهت برش اشکال ورق آهن استیل و آلومینوم زیاد پرطرفدار و پرکاربرد شده هست . برش اشکال فلز: دستگاه برش لیزری فلزات می تواند اشکال فلز مانند، ورق آهن، آلومینیوم، فولاد، استیل، مس، برنج و گالوانیزه منش برش دهد.

لیزر CO2 به جهت برشکاری صنعتی اکثری از مواد از گزاره فولاد، آلومینیوم، فولاد ضدزنگ، تیتانیم، کاغذ، موم، پلاستیک، چوب و پاچه به کارگیری میشود.

همین گونه ماشینها اپراتورها را توانمند میسازند تا مواد فلزی را بهطور ظریف و سرعت بالا پردازش نمایند و بسته به قابلیتهای تلاش دستگاه، سرعتهای ۱۰ تا ۱۰۰ متر در ادامه ثانیه معمول است.

شما می توانید طرح های متفاوتی را بر بر روی مواد گوناگون برش بدهید یا این که حکاکی کنید. امروزه مدرن ترین دستگاه های برش لیزر معمولا لیزرهای CNC میباشند که بر شالوده اورجینال در دست گرفتن عددی کامپیوتری فعالیت می کنند.

کلمه لیزر به مضمون‌ «تقویت نور به رویه گسیل القایی تابش» هست که مخفف همین واژه انگلیسی می باشد. افرادی که به دنبال خرید کردن دستگاه برش لیزری فلز هستند، اکثر اوقات همین تصمیم را بر شالوده تکثیر کاهش CO2 گرفته اند.

نخست اشعه لیزری از هد دستگاه بر بر روی جسمی که قصد برش یا این که حکاکی آن را داریم تابیده میشود. علاوه بر لیزرCO2 ، لیزرهای وضعیت جامد، لیزرهای فیبر، لیزرهای YAG و بقیه سیستم ها هم در ادامه دسترس هستند.

در ادامه متاع آخری حاشیه های مازاد و ناصاف وجود ندارند(لبه های با میزان مرغوب بودن بالاتر). ۵- رزوه زنی : به جهت پیج و مهره و رزوه زنی رویه های متفاوتی وجود دارااست که از گزاره از آن می اقتدار به قلاویز و حدیده، به کارگیری از دستگاه های فرز یا این که تراش، رولینگ و فرمینگ اشاره کرد.

به جهت هدایت فنی به جهت مشتریان وجود دارد. برش لیزر فلزات چه کاربردی دارااست ؟ چنانچه تصمیم به خرید کردن یک دستگاه برش لیزری فلزات دست دوم دارید، یک نوع ابتدایی با فناوری ۲ بعدی می تواند جایگزین تقریبا مقرون به صرفه ای باشد.

برش لیزری که با دستگاه های لیزر سی ان جی انجام می شود به دو بخش برش لیزری فلزات و برش لیزری غیر فلزات تقسیم می شود.

در ادامه فرآیند دستگاه های برش لیزر سی ان سی چه گونه گازی مصرف می شود؟ تکنولوژی گزینه به کارگیری در ادامه دستگاههای برش لیزر به کارگیری از برش سی ان سی (CNC) با لیزر می باشد.

کاربرد بزرگ دستگاه برش لیزری فلزات سبب ساز شد که از همین دستگاه در ادامه صنعت های متفاوتی اعم از صنعت های پزشکی، نظامی، ساختمانی، آزمایشگاهی و …

بیشترین به کارگیری از همین سورس در ادامه صنعت طلا سازی است. همین متریال چه در ادامه نخست فعالیت و چه در ادامه انتهای فعالیت گزینه به کارگیری قرار بگیرد در ادامه هر دو سطح به برش لیزر نیاز دارد.

همین رویه حاشیه های تمیز و دقیقی ایجاد می کند. مملکت تولید کننده همین گونه دستگاه ها هم آلمان می باشد که امکان برش هر گونه صورت و برنامه ای را دارند.

ضخامت های ۶ تا ۳۰۰ میلی متر هم گزینه به کارگیری قرار گیرد. برش لیزر: از همین رویه به جهت مقطع ۱۰ تا ۲۵ میلی متر گزینه به کارگیری می شود.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش سولفات منگنز چینی مکفاشیمی

خرید کردن و فروش سولفات منگنز چینی- مکفاشیمی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, مونو پتاسیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.