تاسیسات ارزان قیمت، راه حلی برای رونق تولید و اقتصاد

[ad_1]

ایسنا/ کهگیلویه و بویراحمد امام جمعه دهدشت برای رونق تولید و اقتصاد درخواست تسهیلات ارزان قیمت از بانک کشاورزی برای مردم کرد.

حجت الاسلام علی وحدانی فر در دیدار با رئیس بانک کشاورزی دهدشت اظهار داشت: بانک ها باید از حالت کارآفرینی خارج شوند و تسهیلات قرض الحسنه برای مردم ارائه کنند و گشایش هایی برای مردم ایجاد کنند.

وی گفت: بانک ها سیاست اقتصادی خود را دارند، اما نباید صرفاً بنگاه اقتصادی باشند و منافع خود را در نظر بگیرند، بلکه باید منافع مردم در اولویت باشند زیرا فلسفه بانک مردم هستند، اگر مردم نباشند، وجود ندارند. بانک ها، پول و اعتبار

حجت الاسلام وحدانی فر تصریح کرد: چرا در استانی که این همه محرومیت وجود دارد و تولید، اشتغال و املاک صنعتی وجود ندارد، آخرین بازپرداخت وام در کشور باشیم؟

امام جمعه دهدشت گفت: بانک کشاورزی در راستای شعار سال مقام معظم رهبری رسالت بسیار مهمی بر عهده دارد چرا که حضرت آقا علاوه بر تولید و دانش بنیان به صراحت به کشاورزی و در نتیجه بانک کشاورزی در استان، کشور اشاره کردند. و شهر باید از این دستورات پیروی کند.” آقا را در نظر بگیرید و برای تحقق شعار سال قدم بردارید.

به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه در بحث غذای وابسته به دیگران درخواست تسهیلات ارزان قیمت از بانک کشاورزی برای مردم کرد، گفت: کشاورزی غذای مردم است و زمانی که کشاورزی رونق پیدا کند اقتصاد رونق می گیرد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

خدمات برش لیزر (بهترین کیفیت و قیمت) رادوکس (4)

سرویس ها برش لیزر (بهترین میزان مرغوب بودن و قیمت) – رادوکس برش لیزر فلزات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.