تسریع در تکمیل بازسازی مقبره الشعرا

[ad_1]

ایسنا/ آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اتمام عملیات بازسازی و مرمت مجموعه تاریخی و فرهنگی «مقبره الشعرا» در زمان مشخص، گفت: طرح های پیشنهادی برای اعتبار ویژه در سفر استانی رئیس جمهور خواهد بود.

عابدین خرم روز چهارشنبه 7 اردیبهشت در بازدید از مجموعه تاریخی و فرهنگی «آرامگاه الشعرا» گفت: بازسازی و مرمت این مجموعه از چندین سال پیش آغاز شد اما بلاتکلیفی باقی مانده که این وضعیت شایسته این بنای تاریخی است. تاریخی و شهر تبریز نیست.

وی ادامه داد: در روزهای اخیر در سطح استان تصمیمی برای ادامه بازسازی و تکمیل این مجموعه گرفته شد و امروز برای بررسی وضعیت فعلی مجموعه و روند بازسازی در محل حاضر شدیم.

وی گفت: لازم است شهرداری تبریز و ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و خیرین استان به عنوان متولیان مقبره الشعرا با هماهنگی و همکاری یکدیگر و با انسجام مدیریتی نسبت به تکمیل مقبره الشعرا اقدام کنند. بازسازی این مجموعه در زمان مشخص و مطابق با تصمیمات و اهداف کارشناسان.» خیلی مراقب باش.

خرم ادامه داد: برای تکمیل این پروژه، بهینه سازی منابع شهرداری تبریز و دستگاه های مسئول باید گام اساسی برداشته شود.

استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد: علاوه بر بازسازی و نوسازی، حفظ قدمت، هنر و اصالت مجموعه تاریخی و فرهنگی مقبره الشعرا ضروری است و تدابیری در این زمینه اندیشیده شد.

به گزارش ایسنا، در این بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و شهردار تبریز نیز استاندار آذربایجان شرقی را همراهی می کردند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش سولفات منگنز چینی مکفاشیمی

خرید کردن و فروش سولفات منگنز چینی- مکفاشیمی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, مونو پتاسیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.