تسهیل فرآیند پرداخت تسهیلات برای فعالان گردشگری کردستان

[ad_1]

ایسنا/ کردستان مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان خواستار تسهیل در روند پرداخت تسهیلات به فعالان گردشگری و صنایع دستی استان شد.

یعقوب گویلیان در نشست رفع موانع پرداخت تسهیلات که با حضور نماینده بانک های عامل در استان برگزار شد، گفت: استان کردستان ظرفیت بسیار خوبی برای توسعه گردشگری دارد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان گفت: ایجاد رونق در حوزه گردشگری و صنایع دستی کردستان قطعا می تواند در ایجاد اشتغال و کاهش بیکاری موثر باشد.

وی یکی از خواسته های کارآفرینان در حوزه گردشگری و صنایع دستی استان را تسهیل در اعطای تسهیلات عنوان کرد و افزود: خوشبختانه در سال گذشته اقدامات خوبی از سوی بانک های عملیاتی در بحث پرداخت تسهیلات انجام شد. به متقاضیان ارائه تسهیلات برای کارآفرینان را در نظر بگیرید.

گیلانیان بیان کرد: این تسهیلات از محل بند الف تبصره 18 قانون بودجه 1400 به متقاضیان حوزه گردشگری و صنایع دستی استان پرداخت می شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان یادآور شد: امیدواریم با پرداخت به موقع تسهیلات، زمینه اشتغال مناسب برای تجار و صنعت گران استان فراهم شود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

در زمان خرید مبل چه نکته هایی را فروشندگان به شما نمی گویند

  اگر قرار باشد یک انتخاب خاص برای خاص پسندان در بین مبلها نام  خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.