تمدید مهلت ثبت نام آزمون ورودی مدارس سمپاد

[ad_1]

سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان با اعلام روابط عمومی و امور بین الملل، مهلت ثبت نام آزمون ورودی پایه هفتم و دهم مدارس استعدادهای درخشان را تا 30 فروردین تمدید کرد.

به گزارش ایسنا، در این اطلاعیه آمده است: در راستای درخواست های مکرر اولیای دانش آموزان مبنی بر تمدید مهلت ثبت نام، بدین وسیله به اطلاع می رساند مهلت ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان در سایت azmoon.medu.ir پایان یافته است. تا پایان روز دوشنبه مورخ 29/01/1301 تمدید شد.

طبق اطلاعیه ثبت نام آزمون، کلیه فرآیندها اعم از ثبت نام اینترنتی داوطلبان، صدور اقلام پیش آزمون، چاپ، بسته بندی و ارسال پرسشنامه بر اساس منطقه بندی، تصحیح صفحات گسترده، انتشار نتایج و پاسخگویی به منابع مسئولیت برگزاری و تمرکز این آزمون ها به صورت دقیق و بهینه در استان بر عهده مدیرکل آموزش و پرورش است.

آزمون ورودی پایه هفتم ساعت 9 صبح روز پنجشنبه 26 خرداد و آزمون تکمیل ظرفیت پایه دهم ساعت 9 صبح روز جمعه 26 خرداد برگزار می شود.

در صورت بروز مشکلات ناشی از شیوع بیماری عروق کرونر، این تاریخ با تشخیص ستاد ملی تاج گذاری قابل تغییر است. لذا لازم است داوطلبان به اطلاعیه های صادره از سوی سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان که در سایت sampad.medu.ir منتشر شده است توجه داشته باشند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

خدمات برش لیزر (بهترین کیفیت و قیمت) رادوکس (4)

سرویس ها برش لیزر (بهترین میزان مرغوب بودن و قیمت) – رادوکس برش لیزر فلزات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.