تمدید مهلت درخواست «خدمات گسترده شبکه شاد» تا ۱۵ اردیبهشت

[ad_1]

با اعلام تمدید فرصت ثبت نام برای ارائه خدمات تکمیلی یا خدمات زیرساختی پشتیبانی در شبکه آموزش دانش آموزی (شاد)، فرصت ثبت نام در خدمات تکمیلی شبکه شاد (شادبوم) که پیش از این برای 20 فروردین ماه تعیین شده بود، اعلام شد. تا 6 اردیبهشت تمدید شد.

به گزارش ایسنا، بر اساس اعلام شبکه دانشجویی شاد، افراد واجد شرایط می توانند در هنگام اعلام تمدید فرصت ثبت نام برای خدمات اضافی یا خدمات زیرساختی پشتیبانی در شبکه دانشجویی شاد (شاد)، محصولات و خدمات خود را تا اردیبهشت ماه در اپلیکیشن شاد ارسال کنند.

فراخوان خدمات تکمیلی از جمله طرح های آموزشی اقتصادی در شبکه ملی شاد بر اساس بند 1 ماده 1 سند الزامات سامانه های آموزش الکترونیکی و شبکه آموزش دانش آموزی (شاد) مصوب شهریور ماه جاری شورای عالی فضای مجازی. ، طراحی و ویرایش شد.

بر این اساس کلیه اشخاص حقوقی دولتی و غیردولتی واجد شرایط اعم از سازمان ها، مؤسسات، شرکت ها، مؤسسات، مدارس و مراکز علمی، آموزشی، فرهنگی، ورزشی، هنری و انتشاراتی که علاقه مند به ارائه حداقل یک نوع خدمات آموزشی تکمیلی هستند دارای مجوز فعالیت آنها توسط مراجع قانونی ذیصلاح معتبر بوده و مربوط به این خدمات می باشد. جوانان می توانند با مراجعه به سایت shadboom.medu.ir طرح اقتصادی خود را تا 15 اردیبهشت ماه 1401 به کمیسیون تنظیم مقررات مشارکت شاد ارائه کنند.

کمیسیون تنظیم مقررات مشارکت شاد مستقر در وزارت آموزش و پرورش پس از بررسی صلاحیت های فنی، محتوایی و حقوقی شرکت های متقاضی ارائه خدمات آموزش اقتصادی، مجوز فعالیت شبکه ملی شاد را صادر می کند.

علاقه مندان می توانند جهت ارسال مدارک خود به سایت شادبوم مراجعه و پس از اطلاع از شرایط ویژه مدارک خود را بارگذاری کنند. پس از تایید صلاحیت و تایید، افراد واجد شرایط می توانند از داشبورد کاربر برای ارائه محصولات و خدمات خود در اپلیکیشن “هپی” استفاده کنند.

با بیش از 11 میلیون کاربر فعال روزانه، برنامه Shad می تواند راهی عالی برای تسهیل تجارت مرتبط با آموزش باشد. بر اساس اسناد بالادستی، اپلیکیشن «شاد» ملزم به ارائه خدمات آموزشی پایه رایگان از قبیل ارتباط مجازی دانش آموز و معلم، بارگذاری تکالیف، ارائه محتوای درسی و شرکت در آزمون است.

هم اکنون پس از اعلام فراخوان خدمات تجمیع شاد، اشخاص حقوقی دولتی و خصوصی می توانند طرح های آموزشی اقتصادی خود از قبیل برگزاری دوره های غیرآموزشی و غیرآموزشی، برگزاری جشنواره ها، کتابخانه های الکترونیکی، مسابقات، انیمیشن ها و بازی های مناسب را ارائه کنند. برای دانش آموزان.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش سولفات منگنز چینی مکفاشیمی

خرید کردن و فروش سولفات منگنز چینی- مکفاشیمی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, مونو پتاسیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.