حاشیه سود در طرح درج قیمت تولیدکننده برای تامین کنندگان چقدر است؟

[ad_1]

ایسنا/ کرمان رئیس اداره صمت رفسنجان گفت: یکی از پروژه های اصلی وزارت صمت درج قیمت تولیدکننده کالاها بر اساس بند 23 سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی مبنی بر شفافیت نظام توزیع است. و قیمت ها و به روز رسانی روش های نظارت بر بازار.”

به گزارش ایسنا، علی حاج احمدی عصر امروز 15 فروردین در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بر این اساس تمامی واحدهای تولیدکننده و واردکننده باید قیمت تولیدکننده و واردکننده را برحسب مالیات بر ارزش افزوده و همچنین مصرف کننده وارد کنند. هزینه ها و سود شرکت توزیع و خرده فروشی و ثبت آنها در محصولات تولیدی یا وارداتی.

وی بیان کرد: یکی از مشکلات سیستم فعلی قیمت گذاری افزایش غیرمعمول قیمت ها و همچنین ارائه تخفیف های گمراه کننده به فروشگاه ها و مصرف کنندگانی است که از تخفیف تولیدکنندگان بهره مند نیستند، قیمت ها، ایجاد رقابت و کاهش قیمت ها، حذف واسطه ها را برشمرد. پرهیز از گران فروشی و سوء استفاده مصرف کننده و اصلاح نظام توزیع.

رئیس اداره صمت شهرستان رفسنجان تصریح کرد: تاکنون چهار مرحله از این طرح با همکاری واحدهای تولیدی دست اندرکار اجرا شده است و مرحله پنجم از اوایل اردیبهشت ماه سال جاری با عرضه گسترده کالا آغاز می شود. .

حاج احمدی ابراز امیدواری کرد: در اجرای کامل طرح درج قیمت تولیدکننده در تمامی محصولات تولیدی با توجه به نحوه محاسبه سود از مرحله تولید تا مصرف، با توجه به جداول زیر، انتظار داریم کاهش چشمگیری در قیمت کالاهای تولیدی

حاشیه سود در طرح درج قیمت تولیدکننده برای توزیع کنندگان و تامین کنندگان چقدر است؟

حاشیه سود در طرح درج قیمت تولیدکننده برای توزیع کنندگان و تامین کنندگان چقدر است؟

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

در زمان خرید مبل چه نکته هایی را فروشندگان به شما نمی گویند

  اگر قرار باشد یک انتخاب خاص برای خاص پسندان در بین مبلها نام  خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.