حسینی: نمی شود مقابل استقلال 11 نفره پاس داد/ تقسیم بندی هواداران خوب نبود!

[ad_1]

سرمربی پیکان معتقد است اگر بازیکنان این تیم تجربه بیشتری داشتند می توانستند استقلال را شکست دهند.

به گزارش ایسنا، تیم های استقلال و پیکان در هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال به تساوی بدون گل دست یافتند. مجتبی حسینی سرمربی پیکان در نشست خبری پس از بازی گفت: بازی از کیفیت خوبی برخوردار بود. ما با یکی از بهترین و آماده ترین تیم های ایران روبرو هستیم. جو خوب ورزشگاه با حضور تماشاگران حال و هوای خوبی به بازی داد. در نیمه اول که استقلال 11 بازیکن داشت، دو سه موقعیت عالی داشتیم و کمترین موقعیت را به استقلال دادیم. پس از اخراج مدافع استقلال، او نتوانست فشار شدیدی را که در ورزشگاه آزادی وارد می کرد، وارد کند.

وی افزود: در نیمه دوم موقعیت های زیادی ایجاد کردیم اما متأسفانه بازیکنان نتوانستند از آنها استفاده کنند، در این بازی ها یک تیم با مهره های خوب تا 10 نفر می تواند به موقعیت خوبی دست پیدا کند، امیدوارم بازیکنانم کسب کنند. تجربه کافی برای استفاده از فرصت هاست.به بازیکنانم تبریک می گویم که مقابل یکی از بهترین تیم های ایران فوتبال شایسته ای ارائه کردند.آنها فکر می کنند هرکس به ورزشگاه آمد بازی خوبی را دید.

سرمربی پیکان درباره اعتراضاتش به داور گفت: فکر می کنم فقط 10، 15 دقیقه اول بازی اعتراض کردم. بعد از آن می ترسیدم اعتراض کنم چون فکر می کردم می خواهد مرا اخراج کند. داور داور جوان، سالم و خوبی است و امیدوارم این بازی تجربه خوبی برای او به ارمغان بیاورد.

حسینی درباره پرتاب اشیا توسط هواداران استقلال گفت: بالاخره تماشاگران از فوتبال لذت می برند و به فوتبال روحیه می دهند. اگر چیزهایی را به سمت ما پرتاب کنند، مشکلی نیست. هدف آنها خوب نبود و به من اصابت نکرد.

او درباره پیشرفت تیمش در این فصل گفت: تیم جوانی است. وقتی با یک تیم جوان کار می کنید، تیم رشد می کند. مشکل ما نیم فصل بود که یکی دو بازیکن خوب را از دست دادیم. بازیکنی را از دست دادیم که چهار گل و سه پاس گل برای من زد که ضربه زیادی به ما زد. بازیکن خوبمان را به تیم رقیب دادیم. این می تواند روی مربیگری من نیز تاثیر بگذارد.

سرمربی پیکان در پایان درباره اخراج مدافع استقلال گفت: این تصمیم 100 درصد تصمیم گیری بود. استقلالی ها در ورزشگاه آزادی می پرسند که نمی شود عقب بازی کرد، به خصوص مقابل تیم ما که جوان است، اما تا زمانی که استقلال یک تیم خوب 11 نفره بود، خوب بازی کردیم اما به شکلی دیگر. ما با پاس نمی توانستیم از مطبوعات شما خارج شویم. باید فیلم را ببینیم چون از صحنه دور بودم. نمی دانم مدافع استقلال به آن پرداخته است یا نه.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

خدمات برش لیزر (بهترین کیفیت و قیمت) رادوکس (4)

سرویس ها برش لیزر (بهترین میزان مرغوب بودن و قیمت) – رادوکس برش لیزر فلزات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.