حوزه آموزش و پرورش را باید از هر چیزی که باعث انحراف می شود پاک کرد

[ad_1]

ایسنا/ خوزستان رئیس اداره کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: عرصه آموزش و پرورش باید از هر چیزی که باعث انحراف می شود پاکسازی شود و با کمک همه دست اندرکاران در گسترش عدالت آموزشی در کل استان خوزستان پیشرفت کرد.

مسعود حمیدی نژاد در مراسم معارفه و تودیع مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان که امروز (5 فروردین) برگزار شد، گفت: مقام معظم رهبری می فرمایند به شما فرهنگیان عزیز می گویم مسئله فرهنگ و آموزش و پرورش است. اولین مسئله در نظام جمهوری مکتب ارتدکس اسلام برنامه های ویژه ای برای تربیت انسان در تمام مراحل زندگی دارد تا او را برای رسیدن به بالاترین مرحله رشد انسانی آماده کند، زیرا انسان هرگز رابطه خود را با هستی نمی داند و نمی داند به کدام مکتب می رود. . به هویت انسانی خود نمی رسند.

به گزارش ایسنا، وی افزود: جامعه توسعه یافته زمانی به این مرحله می رسد که دارای نظام آموزشی پویا، بانشاط و خلاق باشد تا بتواند افراد آزاده، متدین و متنوع را تشکیل دهد و بدون شک این امر میسر نمی شود مگر با آموزش سیار. ” به تولید مثل توجه ویژه ای داشته باشید.

امروز متاسفانه آموزش و پرورش خوزستان با همه زحمات خادمان و فرهنگیان سابق بیمار است. سند تحول بنیادین که مسئولیت های آموزشی خود را به خوبی بیان می کند، سال هاست که به درستی اجرا نمی شود و دشمنان را وسوسه می کند تا به سند خیانت آمیز 2030 روی آورند.

رئیس اداره کل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به مشکلات فرهنگیان گفت: مسائل و مشکلات معیشتی، اقتصادی، رفاهی و حتی درمان آنقدر عرصه را بر خادمان آموزش و پرورش تنگ کرده است که باید بخشی از تفکر آنها معطوف شود. روی رشد نسلی.” آینده درگیر این سوالات است. بیش از 68 هزار معلم خوزستانی به ویژه درگیر این مشکلات هستند.

حمیدی نژاد افزود: در شرایطی که تحولات جهانی و تحولات اساسی باعث شده است که بشر هر روز نسبت به دیروز توجه بیشتری به آموزش داشته باشد و در روزگاری که رهبری مدرسه شهید سلمیانی به عنوان چراغ راه آینده بشری معرفی شده است. دنیا باید تلاش شود تا شرایط فضای آموزش به سمت آن پیش برود.

وی یادآور شد: در استان خوزستان با استعداد و با بیش از یک میلیون و 90 هزار دانش آموز که همگی مستعد و توانمند هستند، نیازمند عزم جدی هستیم. حوزه آموزش و پرورش باید از هر چیزی که باعث انحراف می شود پاکسازی شود و با کمک همه دست اندرکاران در راستای ارتقای عدالت آموزشی در سراسر استان خوزستان گام برداشت.

رئیس اداره کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: دانش آموزان ساکن در لالی و اندیکا به اندازه دانش آموزان ساکن آبادان، خرمشهر و… استعداد دارند. حوزه تعلیم و تربیت نیازمند حمایت استاندار خوزستان، نماینده ولی فقیه در استان، اصحاب رسانه، حوزه علمیه و همه علاقمندان به عرصه تعلیم و تربیت است تا دور هم جمع شوند و تعالی را دنبال کنند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

خدمات برش لیزر (بهترین کیفیت و قیمت) رادوکس (4)

سرویس ها برش لیزر (بهترین میزان مرغوب بودن و قیمت) – رادوکس برش لیزر فلزات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.