خدمات برش لیزر (بهترین کیفیت و قیمت) رادوکس (4)

سرویس ها برش لیزر (بهترین میزان مرغوب بودن و قیمت) – رادوکس
برش لیزر فلزات

براین اساس رعایت اصول درست فعالیت و تهیه صحیح دستگاههای مربوط به برش ورق فلزات در ادامه ایجاد قطعات با میزان مرغوب بودن فراتر زیاد اثر گذار است.

ضخامت برش لیزر در ادامه تمامی ی ورق ها با یک دستگاه تحلیل و شکل نمی پذیرد. تولید رخنه های زیاد کوچک در ادامه ورق های ضخیم از دیگر امکان های دستگاه های لیزر می باشد سوای آنکه تغییری در ادامه قطر رخنه تولید شده، به وجود بیاید همینطور هنگامی که به جهت برش از لیزر ها به کارگیری می نماییم مرحله فعالیت تماما صاف بوده پلیسه در ادامه اطراف فعالیت ایجاد نمی شود و از اکسید در ادامه مرحله برش خبری نیست.

در ادامه فی مابین دستگاه های لیزری که امروزه زیاد متداول شده اند برش لیزر فایبر زیاد دوستداشتنی می باشد لیزر فایبر علاوه بر برش ورق می تواند اشکال قوطی های فلزی را با میزان مرغوب بودن و اعتنا بالا با برش و طرح دلخواه شما انجام گردد.

در ادامه کمپانی نور پایتخت ما‌درها به دنبال یک ارتباط دائمی و برد-برد در ادامه تجارت و همکاری با مشتریان مان هستیم.

برش لیزری به برهان کمتر آلودگی و ماندگاری کار، به شتاب به رویه جدیدی به جهت نمونهبرداری از فلز، چوب و پارچه، در ادامه فی مابین بقیه مواد تبدیل میشود.

حکاکی بر بر روی موادی نظیر سنگ، سرامیک، فلزات، شیشه، چوب و پلاستیک انجام می شود اما حکاکی بر بر روی چوب و فلزات متداول خیس است.

فرآیند برش لیزری بر بر روی اشکال مواد نظیر استیل، فولاد ،چوب ، سنگ ، پلکسی گلاس ،چرم، پارچه و .. زیاد ظریف هست و میزان مرغوب بودن برش خوب را ارائه می دهد.

نسبتاً تام مواد با به کارگیری از CNC قابل ماشینکاری هستند. هر گونه مواد چه فلز یا این که غیر فلز ضخامت انتخاب شده ی منحصر به خویش را به جهت برش با لیزر دارد.

در ادامه “برش لیزر” برخلاف cnc، نمیتوان به جهت مقدار عمق حک و سطحبرداری عدد انتخاب کرد؛ به عبارتی در ادامه حک لیزری صرفا می توان اقتدار و شتاب را تغییر و تحول اعطا کرد اما در ادامه cnc می توان بعنوان نمونه 1 سانتیمتر سطحبرداری کرد.

همین دستگاه شامل یک مینی کامپیوتر یا این که میکرو کامپیوتر هست که در ادامه اورجینال به تیتر واحد در دست گرفتن دستگاه فعالیت کرده و تا حد قابلیت مدارهای سختافزار مازاد در ادامه واحد در دست گرفتن حذف شده است. C onte​nt was creat ed with the  he lp  of G SA᠎ C᠎onte nt  G᠎ener᠎ator DEMO .

به همین مضمون‌ که امور می توانند با شتاب فراتر انجام شوند. ورق های فلزی با ضخامت عمده از ۴ میلیمتر و کاهش از ۲۰ میلی متر را ورق های با ضخامت میانگین می گویند.

از مهمترین امکان دستگاه های برش لیزر هیبریدی می اقتدار به برشکاری بر بر روی اشکال گوناگون متریال تا عمق ۲ میلی متر اشاره کرد.

دستگاه لیزر ۷۵۰ فایبر مطلوب ترین برش را بر بر روی ورق های نخ نما که ضخامت آن ها ذیل هست را انجام می دهد.

آن ها همینطور مزایای اکثری را به جهت ایجاد کنندگان به ارمغان می¬آورند. همین لیزرها، مرحله پرتویی با میزان مرغوب بودن زیاد فراتر را ارائه می دهند که می تواند بر دستیابی به اعتنا زیاد دوچندان و همینطور ارتقاء دانسیته توان، تمرکز متعددی داشته باشد.

همین برش مهم عرضی زیاد ریز هست و منجر می شود صورت های زیاد پیچیده و رخنه های ریز را بتوان با آن تولید نمود.

اعتنا در ادامه همین دستگاه ها با تلورانسی کاهش از 10 میکرون و شتاب در ادامه آن ها قابل تهیه بسته به ضخامت و کالا قطعه پایین برش لیزر است.

با به کارگیری از همین برش لیزری می اقتدار رخنه های زیاد ریزی به میزان یک میلی متر تولید نمود. برش فلزات با لیزر، مهم اعتنا و میزان مرغوب بودن بالایی هست و نسبت به بقیه روشها ترجیح دیتا میشود.

برش فلزات به وسیله دستگاه لیزر، نوعی برش غیرتماسی هست که بر شالوده فرایند ایجاد حرارت از گرمای کانونی و انرژی حرارتی ایجاد شده به وسیله دستگاه لیزر، از دریچهای نخ نما به هدف برش علامت گرفته میگردد تا نصیب گزینه حیث را برش دهد. This post has ᠎been wri᠎tt᠎en  with the help of G SA Conte nt G᠎ener ator​ Demoversion.

همینطور شتاب برش در ادامه برشکاری، به گونه لیزر، اقتدار دستگاه و گونه ماده ی فراهم ی برش بستگی دارد. هم معمول گردید. اما دستگاه های برش لیزری به دو تیم فلزی و غیر فلزی تقسیم می شوند که هر دستگاهی در ادامه اقتدار و امکان های متفاوتی ایجاد می گردد که موردها به کارگیری آن ها مختلف است.

فلزات رنگی (که به برهان گوناگونی رنگی که دارا هستند به همین اسم معروفند ) به فلزاتی گفته می شود که شالوده غیر آهنی دارند.

برش لیزری فناوری هست که در ادامه آن از اشعه لیزر به جهت برش اجسام به کارگیری میشود؛ و نوعاً از همین فناوری در ادامه حوزه صنعت به کارگیری میشود.

چنانچه تجربهای در ادامه همین حوزه دارید، در ادامه بخش ارسال نظرات، تجربیات خویش را با ما‌درها درمیان بگذارید. فایبر لیزر چند مزیت پررنگ و حیاتی از گزاره شتاب برش زیاد بالا که مزایای منحصر به فرد شخص همین دستگاه بوده و سبب ساز بر صرفه جویی در ادامه دوران می شود ؛سهولت در ادامه بهکارگیری، میزان مرغوب بودن و تمیزی (عدم وجود لبههای مازاد در ادامه قسمتهای برش خورده) متاع آخری از مزایای به کارگیری از برش لیزری به جای برشهای مکانیکی و سنتی است.

با به کارگیری از دستگاه CNC می اقتدار بر بر روی فلزات حکاکی کرد و یا این که آن ها را برش داد. سرویس ها لیزر با اعتنا و میزان مرغوب بودن بالا انجام میپیرد.

و سروصدا انجام مرحله بریده شده با میزان مرغوب بودن زیاد خوب بریده میشود. برش همین ورق ها هم با هوا گاز و پلاسما شکل می پذیرد.

در ادامه گزینه لیزر عادی CO2، همین ارتفاع موج در ادامه طیف Infra-Red قرار دارااست و براین اساس بخش عظیم اقتدار و شدت نور به دیده انسان نامرئی است.

ورق های آهنی و ورق های استیل در ادامه کلاس های متعدد متداول ترین فلزات گزینه به کارگیری در ادامه برش لیزر فلزات هستند.

همین فلزات خواص رفلکس اشعه زیاد متعددی نسبت به فلزات آهنی دارند. طراحی ﺁسان و متنوع همین دستگاه به تولیدکنندگان امداد می نماید که به جهت رونق و ارتقاء به دست آوردن و فعالیت خویش با مقداری خلاقیت طرح های قشنگ و کاربردی بر روی فلزات بیاندازند.

برش لیزر فلزات چه کاربردی دارااست ؟ چرا که به کارگیری از لیزر نیکی فقط سبب ساز تسهیل در ادامه امور شده بلکه امداد کرده تولیدکنندگان با مقداری خلاقیت اشکال طرح های تازه و خارق العاده را بر روی فلزات و غیر فلزات پیاده نمایند و به مشتریان ارائه دهند.

که در ادامه اینجا به ضخامت چند از همین فلزات که با لیزر قابل برش میباشند اشاره می کنیم. هنگامیکه همین واقعه میافتد، موادی که در ادامه در مقابل پرتوهای لیزر قرار گرفته اند میسوزند، ذوب می شوند و یا این که تبخیر شده و سوراخی بر روی آن ها تولید می شود.

ورق ها از گونه ضخامت در ادامه برش به ۵ جور تقسیم میشوند. در ادامه برش همین گونه ورق ها عمده از برش هوا گاز یا این که پلاسما به کارگیری می شود که میزان مرغوب بودن برش با آن ها قابل مقایسه با برش لیزر نمی باشد.

از همین روش، می توان در ادامه فلزاتی که برق را تقریبا عالی ساماندهی می کنند، به کارگیری کرد. از گزاره حیاتی ترین نصیب های دستگاه لیزر که وظیفه تهیه اقتدار لیزر جهت کارکرد های متنوع و ساماندهی هد دستگاه به جهت قرارگیری در ادامه خصوصیات اضطراری و پیروی از الگوی برش را به عهده دارااست دستگاه CNC است.

تفاوت کلیدی فی مابین همین دو برش را در ادامه عمق برش و حکاکی یافت. در ادامه همین رویه نیازی به راه و روش های سنتی نمیباشد و قطعات سپس از برش سی ان جی نیاز به اتومبیل کاری دوباره نیست.

در ادامه تولید پیستون، شیرآلات، سیلندر و بقیه قطعات موردنیاز در ادامه صنعت نفت و گاز از دستگاه برش لیزری به کارگیری می شود.

در ادامه واقع تام روند انجام فعالیت و بعدها آخری قطعات از شیوه کامپیوتر به دستگاه ارسال میشود. به عبارتی نوع که ابلاغ شد ضخامت برش لیزر در ادامه فلزات از ۳ میلیمتر تا ۲۵ میلیمتر میباشد.

امروزه دستگاههای برش لیزری قویتری هم در ادامه هم اکنون ایجاد هست تا بتوانند ضخامتهای بیشتری را برش دهند البته هزینهٔ تام شدهٔ همین دستگاهها عمده از دستگاههای برش پلاسما است.

اعتنا داشته آنتی رفکلس بودن سورس ارتباطی به بضاعت برش یا این که عدم بضاعت برش فلزات رنگی ندارد ، به کلمه دیگر سورس های MAX و RAYCUS هم توانمند به برش فلزات رنگین مانند آلومینیوم مس و برنج می باشند البته موضوع ای که می بایست گزینه اعتنا قرار گیرد همین هست که همین عمل، موجب زخم جدی و سنگینی به مبداء سورس های لیزر فایبر سوای محافط رفلکس می شود.

کمپانی بیمر پیشنهاد می نماید جهت برش اشکال فلزات رنگیاز سورس لیزر فایبر IPG یا این که سورس لیزر GW به کارگیری نمایید چون همین سورس ها مهم حافظ کانکتور خروجی فیبر نوری در ادامه در مقابل رفلکس لیزر هستند که از زخم دیدن سورس لیزر در ادامه زمان برش فلزات رنگین همچون مس و آلومینیوم مراقبت میکند.

معمولاً کمپانی های ایجاد کننده همین دستگاه ها یک دوران معین را به جهت خدمت و استراحت دستگاه در ادامه حیث میگیرند و در ادامه بقیه موقعیت می توان به شکل مداوم از آن به کارگیری کرد.

همه همین مزایا صرفه جویی در ادامه هزینه و دوران را هم با خویش به ملازم دارد. ارزش سورس های MAX و RAYCUS باهم برابرند و فقط به علت میزان مرغوب بودن عمده سورس مکس همین سورس تعیین نوین تاک جهت به کارگیری و همینطور معرفی و ارائه به مشتریان عزیز می باشد.

ارزش برش لیزری فلزات با اعتنا به شتاب بالای برش ورق آهن و حذف سطح پلیسه گیری مقرون به صرفه میباشد.

بی آلایش ترین ساختار ایجاد لیزر شامل دو آینه هست که به شکل موازی روبروی نیز قرار گرفته اند به نوع ای که یک نوسان ساز را تشکیل می دهند، با تولید یک محفظه فعال فی مابین آینه که فرایند تابش و بازتابش فی مابین آن دو را تقویت نماید فعالیت لیزش واقعه می افتد.

از فی مابین سورس های موجود در ادامه بازار از گزاره IPG، MAX ،RAYCUS ، GW و … به کارگیری می شود و دوستداشتنی ترین لیزر در ادامه فی مابین صنعت است.

سهولت در ادامه بهکارگیری: دستگاه برش لیزر فلزات، عملیات برش را به وسیله برنامه تلویزیونی کامپیوتری سی ان سی انجام می دهد و کمترین به کارگیری از اپراتور دستگاه در ادامه حین عملیات برش لیزری فلز می شود.

رایج ترین کاربرد دستگاه های لیزری برش زنی و حکاکی می باشد. اکنون به طور مختصر به مزایای برش لیزر می پردازیم که نقطه ی اشتراک همه برش ها در ادامه فی مابین اشکال مواد می باشند.

متمرکز و شدت یافته به وسیله یک لنز یا این که یک آینه به یک نقطه زیاد ریز در ادامه حدود 0.001 اینچ (0.025 میلی متر) به جهت تولید پرتو لیزر شدید به جهت به دست آوردن صاف ترین نقطه نهایی ممکن در ادامه ارتفاع برش کانتور ، جهت پرتو قطبش می بایست همانطور که می چرخد چرخانده شود.

همین لنز در ادامه نقطهٔ کاری دستگاه متمرکز شدهاست. دستگاه های برش لیزر زیاد کارآمد بوده، میزان مرغوب بودن را در ادامه صنعت های بهبود بخشیده اند که این دستور منجر وابستگی اکثری از صنعت های به همین دستگاه ها شده است.

البته در ادامه هم اکنون حاضر جلوه ها و طرح های آخری نظیر چاپ طرح بر روی مرمر بر روی رنگ لعابی ایجاد میشود.

مطلوب ترین اقتدار دستگاه برش لیزر به جهت همین جور از ورق ها دستگاه های ۱ تا ۲ کیلو وات می باشند.

دستگاه های لیزری امکان همین را دارا هستند که برش های اندک عمقی که در ادامه حد چندین صدم میلی متر هست بر روی اشکال فلزات و نیز چنین آلیاژ های فلزی تولید کنند.

فولاد ضد زنگ را می اقتدار تا عرض ۵۰ میلی متر برش داد. همین گرما به وسیله دستگاه چیلر و آب خنککننده آن گرفته می شود تا ژنراتور بتواند به لطف فعالیت نماید و آسیبی به قطعات درونی دستگاه هم وارد نشود.

همین صنعت به قطعات برش خورده تماما ظریف نیاز دارد. همین دستگاه دستکم تا سی برابر سریعتر از یک اره شتاب دارد.

از آنجایی که از شروع آغاز عملیات برش تا نقطه نهایی کار، پرتو لیزر به شکل مداوم و یکنواخت فعالیت برش را انجام میدهد، اعتنا فعالیت ارتقاء مییابد همینطور تکثیر نور به محفظه مراقبت و فشرده هست و دامنه تهیه به جهت ارتفاع موج گسترده و گنجایش ایجاد پالس های زیاد کوتاه را دارند.

هر ورق بسته به گونه ضخامتش با دستگاه مطلوب و ارتفاع موج منحصر به خویش گزینه برش قرار می گیرد.

فایبر یک فیبر نوری هست که با عنصرها خاکی کیمیا نظیر اربیوم ، تریبیوم ، نئودیمیم ، دیسپروزیوم ، پراسئودیمیوم ، تلیوم و هلمیوم، تخدیر شده می باشد.

در ادامه برشی که به وسیله لیزر شکل می گیرد دیگر از رویه هایی نیز زیرا قالب سازی و پرس کاری به کارگیری نمی شود.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

برش لیزر آلومینیوم، برش لیزر ورق آلومینیوم پارسیان لیزر

برش لیزر آلومینیوم، برش لیزر ورق آلومینیوم – پارسیان لیزر برش لیزر آلومینیوم ورق آهن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.