خدمات 962 میلیاردی کمیته امداد کرمانشاهی / 25 درصد خدمات «کمک مردمی» است.

[ad_1]

ایسنا/ کرمانشاه مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه با اشاره به خدمات 962 میلیارد تومانی کمیته امداد به مددجویان در استان در سال گذشته گفت: حدود 25 درصد از این خدمات برای کمک های مردمی ارائه شده است.

پیمان ترکمانه در نشست خبری امروز (15 فروردین ماه) ضمن تشریح برنامه های امدادی در ماه مبارک رمضان از اجرای طرح رفت و برگشت «به عشق علی» خبر داد و افزود: حداقل 110 هزار پرس غذای گرم تهیه و در محل توزیع می شود. درب نیازمندان در قالب این طرح دستور روز است.

وی افزود: همچنین در قالب این طرح تهیه و توزیع 25 هزار بسته غذایی با همکاری دستگاه های مختلف انجام می شود.

ترکمانه جذب خیرین بیشتر برای حمایت از ایتام در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین و زمینه سازی برای جمع آوری زکات فطریه در پایان ماه مبارک را مانند دیگر برنامه های امدادی در این ماه مبارک عنوان کرد.

هدف ما ایجاد 15000 “شغل” در سال جاری است

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه برنامه های امدادی امسال را تشریح کرد و هدف گذاری را برای ایجاد 15 هزار شغل برای مددجویان در سال جاری اعلام کرد.

وی افزود: سال گذشته 10 هزار شغل هدف گذاری شد که از این تعداد به 8 هزار شغل رسید و امسال نیز تقریبا دو برابر این رقم هدف گذاری شد. البته منابع استخدامی سال گذشته هنوز به طور کامل جذب نشده و تا دو سه ماه آینده فرصت جذب آنها وجود دارد.

مدیرکل کمیته همیاری استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: امسال اشتغالزایی برای پنج دهک پایین جامعه به کمیته امداد واگذار شد و در این راستا ایجاد 15 هزار شغل هدف گذاری شد. .

وی اعتبار در نظر گرفته شده برای ایجاد این تعداد شغل را هزار میلیارد تومان اعلام و تصریح کرد: برای هر شغل به طور متوسط ​​70 میلیون تومان تاسیسات در نظر گرفته شد و سقف این تاسیسات 100 میلیون تومان است.

ترکمانه گفت: همچنین ایجاد 4200 شغل از طریق «کاریابی» در واحدهای تولیدی و صنعتی برای مددجویان امدادی نیز در دستور کار قرار دارد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه با بیان اینکه برای این کار مشوق هایی در نظر گرفته شد، گفت: 100 میلیون تومان تسهیلات به کارفرمایان برای بکارگیری هر مددجو یا پرداخت حق بیمه دو ساله آنها در نظر گرفته شد.

ترکمانه همچنین به برنامه های کمک رسانی امسال در حوزه مشارکت های مردمی اشاره کرد و افزود: از این حیث توسعه بخش های عمومی و خیریه در دستور کار قرار گرفته است.

وی با اشاره به فعالیت 180 خیریه در استان گفت: تلاش می کنیم همپوشانی های موجود در ارائه خدمات به نیازمندان را به حداقل برسانیم و این همپوشانی ها را به هم افزایی تبدیل کنیم.

افرود: یکی دیگر از برنامه های کمکی در سال جاری، توسعه دریافت کمک های حضوری و الکترونیکی از سوی مردم است و از این نظر استفاده از کدهای QR در دستور کار قرار گرفته است.

ترکمانه گفت: مردم می توانند با اسکن تلفنی این کدها در کمتر از یک دقیقه صدقه خود را پرداخت کنند.

این مقام مسئول با اشاره به راه اندازی سامانه هوشمند و کارآمد امداد و نجات در پایان سال گذشته گفت: این سامانه نقش موثری در تسریع و تسهیل در ارائه خدمات به مشتریان دارد و خانواده های نیازمند می توانند از طریق این سامانه ثبت نام و ثبت نام کنند. نیازهای منفعت خود را برآورده کنید.” خدمات امدادی دریافت کنید.

وی افزود: 36 بانک اطلاعاتی از دستگاه های مختلف به این سامانه متصل است و به راحتی می توان وضعیت خانواده های اعضای سامانه را بررسی کرد.

به 172 هزار مشتری خدمات رسانی می کنیم/ساخت و خرید 1400 واحد مسکونی

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کرمانشاه نیز در تشریح اقدامات این نهاد در استان در سال گذشته از حمایت کمیته امداد از 85 هزار خانواده مددجو در استان خبر داد و افزود: 172 هزار نفر در این تعداد خانوار هستند. تحت حمایت امداد هستند مستمری ماهیانه دریافت کنید.

وی از پرداخت 516 میلیارد تومان مستمری به مددجویان امدادی استان در سال گذشته خبر داد.

ترکمانه گفت: در حال حاضر هر خانوار یک نفره ماهیانه 350 هزار تومان، دو نفر 500 هزار تومان، سه نفر 700 هزار تومان، چهار نفر 900 هزار تومان و پنج نفر و بالای یک میلیون و 100 هزار تومان مستمری دریافت می کنند و سایر خدمات به جز گرنت امداد و کمک.

وی تاکید کرد: خانواده ها علاوه بر دریافت مستمری در حوزه های درمانی، آموزشی، آموزشی، تهیه و یا خرید مسکن و… کمک می کنند.

ترکمانه گفت: علاوه بر این ایتام تحت پوشش نیز از حامیان درآمد سرانه دریافت می کنند که در حال حاضر سرانه هر یتیم در استان 700 هزار تومان است.

ترکمانه گفت: علاوه بر پرداخت مستمری خدمات دیگری از جمله خرید مسکن نیز به مشتریان ارائه می شود که در این راستا در سال گذشته هزار و 425 واحد مسکونی برای مشتریان خریداری یا ساخته شده است.

وی افزود: همچنین در سال گذشته 1120 واحد مسکونی مشتریان تعمیر شد که اعتباری بالغ بر 13 میلیارد تومان برای آن هزینه شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه از تهیه 2 هزار و 331 ست جهیزیه برای مددجویان جوان خبر داد و افزود: برای هر سری جهیزیه به طور میانگین 24 میلیون تومان و در مجموع 45 میلیارد تومان در سال گذشته برای خرید جهیزیه برای امداد استانی هزینه شده است. مشتریان

ترکمانه همچنین از پرداخت 11 میلیارد تومان کمک هزینه تحصیلی به مددجویان در سال گذشته خبر داد.

این مسئول همچنین از ایجاد 8 هزار شغل برای مددجویان در سال گذشته خبر داد و افزود: برای تامین این تعداد شغل 336 میلیارد تومان و برای هر شغل به طور متوسط ​​50 میلیون تومان پرداخت شد.

ترکمانه با اشاره به کمک های ویژه صندوق امداد استان به مددجویان و افراد نیازمند غیرمشتری گفت: در سال گذشته 8 هزار و 900 دستگاه به ارزش 82 میلیارد تومان به مددجویان پرداخت شد.

سال گذشته 962 میلیارد تومان خدمات در استان به مشتریان ارائه شده است.

این مسئول بیان کرد: در مجموع 962 میلیارد تومان در سال گذشته به مددجویان کمیته امداد استان ارائه شد که 549 میلیارد تومان آن رایگان و 413 میلیارد تومان به صورت تسهیلات بوده است.

ترکمانه با بیان اینکه بخشی از کمک های بشردوستانه از طریق مردم و موسسات خیریه انجام می شود، افزود: در مجموع حدود 25.6 درصد کمک های بشردوستانه از طریق کمک های مردمی انجام می شود و تلاش می کنیم این درصد را افزایش دهیم.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه افزود: 65.9 درصد مابقی کمک ها از طریق اعتبارات دولتی و 8.5 درصد از طریق تسهیلات تامین می شود.

962 میلیارد تومان خدمات کمیته کمک به مشتریان کرمانشاه / 25 درصد خدمات از"کمک های مردمی" این است

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

در زمان خرید مبل چه نکته هایی را فروشندگان به شما نمی گویند

  اگر قرار باشد یک انتخاب خاص برای خاص پسندان در بین مبلها نام  خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.