خرید آنلاین فن 50 زیلابگ

خرید کردن آنلاین اشکال کالای الکتریک هواکش ، فن ، بلوئر مغازه اینترنتی الکتریسیته آسا
فن زیلابگ , سایت فن زیلابگ آلمان, فن زیلابگ, کاتالوگ فن زیلابگ آلمان, فن 50 زیلابگ, فن رادیال زیلابگ, فن رادیال زیلابگ المان, فن اکسیال زیلابگ, فن اکسیال زیلابگ آلمان, فن کندانسور زیلابگ, فن چیلر زیلابگ, فن چیلر زیلابگ المان, فن تونلی زیلابگ آلمان, فن اواپراتور زیلابگ, فن اکسیال اروپایی, فن زیلابگ اره ای, شرکت فن زیلابگ, قیمت فن زیلابگ, نمایندگی فن زیلابگ در تهران, قیمت فن زیلابگ آلمان, فن زیلابگ 50 سانت, فروشنده فن زیلابگ, فن سه فاز زیلابگ, فن زیلابگ فروش, قیمت فن کندانسور زیلابگ, فن هواکش زیلابگ, کاتالوگ فن های زیلابگ, فن زیلابگ 63, فن های زیلابگ, نمایندگی فن زیلابگ آلمان, فن صنعتی زیلابگ, فن مکنده زیلابگ, فن سردخانه زیلابگ, فن زیلابگ مشهد, فن اکسیال زیلابگ, فن زیلابگ 50 سانت سه فاز, فن سردخانه ای زیلابگ, فن سیرکوله زیلابگ, نمایندگی فن زیلابگ در اصفهان, خرید کردن فن زیلابگ

بطور خلاصه اغلب نرم افزارهای رایگان استفاده میکنند و کمتر کسی پیدا میشه که رقم های نجومی جهت خرید کردن نرم افزار طراحی بده.

فن سردخانه زیلابگ

فن های گریز از مرکز که اغلب دمنده نامیده می شوند ، متفاوت از فن های محوری هستند. فنهای محوری برای جهت جریان هوایی که ایجاد می کنند نامگذاری شده اند.

فن اکسیال اروپایی

در نتیجه، سیستم تهویه به شما این امکان سایت فن زیلابگ آلمان را می دهد که حمام خود را به خوبی حفظ کنید، در حالی که فضای تمیزی را برای فرد بعدی ارائه می دهد.

از این دستگاه برای نگهداری موادی غذایی، خوراکی ها، اشکال سبزیجات، مواد شیمیایی مختلف، گل ها و گیاهان خاص، اشکال داروها و موارد دیگر که به دمایی پایین نیاز دارند استفاده می شود.

سایت فن زیلابگ آلمان

تهویه مطبوع ماخ ، طراح و تولید کننده اشکال اواپراتور سردخانه ای ، اواپراتور تونل انجماد ، چیلر و …

این مایع در اواپراتورهای دستگاه های خنک کننده ای مانند فن کویل خانگی و کولر گازی از طریق یک کانال خارج می شود ولی در اواپراتور زیر صفر (سردخانه ای) به یخ تبدیل می شود (برفک) و سطح کویل های اواپراتور را می پوشاند و راندمان آن را کاهش می دهد.

فن رادیال زیلابگ

این سری از هواکش ها هوادهی زیاد، سر و صدای کم، مصرف الکتریسیته پایین و عملکرد مطمئنی دارند. از این مدل فن کندانسور معمولا در ساخت کندانسور هوایی استفاده می شود نحوه عملکرد فن اکسیال به این صورت می باشد که پره حول یک محور که به الکتروموتور متصل می باشد چرخش می نماید و جریان هوا را با توجه به نوع پره هایی که به سمت جلو یا عقب هدایت می کند.

فن سه فاز زیلابگ

موتور نام برده Horsepower بالاتری از نیاز خود دستگاه دارد، به طوری که قدرت مکش 3 متر و همچنین پرتاب هوا تا 5 متر محاسبه شده است.

نمایندگی فن زیلابگ در تهران

کار انتقال قدرت الکترو موتور به ایراند را دو پولی ساخت شرکت SIT ایتالیا بر عهده دارند که به وسیله 4 تسمه با کیفیت انجام می دهند.

پروانه: پروانه و حفاظ محکم فلزی پوشش داده شده با رنگ الکترو استاتیک که باعث محافظت بدنه هواکش سردخانه ای در برابر شرایط بد آب و هوایی و عوامل خورنده شیمیایی می شود، پروانه ها بسته به اندازه هواکش سردخانه ای دارای تعداد و انحنای مخصوص هستند که باعث جابجایی حجم زیادی از هوا با صدای کمی می شود.

نمایندگی فن زیلابگ در اصفهان

که هوا و روغن بعد از جدا سازی از یکدیگر به سمت رادیاتور کمپرسور فرستاده میشود. شایان ذکر است که بهره گیری از این نوع بدنه مطابق با استاندارد های جهانی می باشد که باعث ایجاد نهایت عایق بندی و ایزولاسیون در این محصول شده است.

این محصولات به همراه 12 ماه ضمانت خرید کردن طلایی شامل تمامی قطعات و 10 سال خدمات پس از فروش عرضه می شود.

محصولات ما به صورت مستقیم از کارخانه و با قیمت مناسب به فروش می رسند. سردخانه بالای صفر درجه در مقایسه با مدل پایین صفر نرخ فروش قابل توجهی را به خود اختصاص داده است، چرا که کاربر زیادی دارد.

قیمت فن کندانسور زیلابگ

بهره گیری از پروانه زیلابگ به همراه موتور قدرتمند باعث شده تا کاربر بتواند این سری محصولات برای گردش و جا به جایی هوا در محیط های حساسی مانند گلخانه استفاده کنند.

فن زیلابگ 63

البته به منظور رفاه کاربر شرکت این امکان را در نظر گرفته تا در صورت سفارش موتور های دی وی ام و بیتزر نیز بر روی دستگاه قرار داده شود.

از این رو به منظور ذخیره سازی گوشت به صورت طولانی مدت نمی توان از این دستگاه بکارگیری نمود. این محصول دارای فریم های مقاومت در ابتدا و انتهای بدنه است.در زمستان هوای گرم انباشته شده در ارتفاع و سقف سالن را به پایین بر میگرداند و همچنین در تابستان در صورت شرجی شدن هوا موجب تخلیه هرچی سریعتر گرمای انباشته شده می شود.در سالن های پرورش طیور نیز از فن های سیرکوله به منظور کاهش استرس دمایی استفاده می شود.از ویژگی های خوب این محصول می توان به عدم لرزش در هنگام استفاده از آن نام برد.

همانگونه که میدانید هوای گرم همواره در لایه یا قسمت بالایی یک مکان قرار می گیرد. فن سانتریفیوژ که با نام فن حلزونی نیز شناخته میشود، توانایی کارکرد در محیطهای گرم و داغ را دارد.

برای ایجاد هم دمایی در یک ماشین جوجه کشی باید گردش هوا به خوبی صورت پذیرد، گردش هوا در دستگاه جوجه کشی، به کمک فن سیرکولاسیون انجام میشود، این فن ها باید در برابر دما، رطوبت، پرزهای دوره ی هچر، گرد و خاک مقاوم باشند.

فن یا هواکش بین کانالی برای هوا رسانی یا تخلیه هوا در محیط های مختلف استفاده شده و با اینکه فضای کمی را اشغال میکند، کارآیی بالایی دارد.

برای محیط های بزرگ و صنعتی چون سردخانه باید از فن سردخانه ای (هواکش سردخانه ) استفاده نمایید. معمولا در سردخانه هایی که در حداکثر طول لوله کشی مبرد محدودیت وجود داشته باشد، از این روش برای سرمایش سردخانه استفاده می شود.

ولتاژ این هواکش صنعتی سه فاز 380 ولت، شدت جریان آن 1.45 آمپر و حداکثر توان آن 500w است. برای مثال در یک سردخانه به جای استفاده از چیلر و سردسازی آب و سپس پمپاژ آب سرد به قسمت های مختلف سردخانه از یک دستگاه مخصوص کندانسینگ یونیت سردخانه می توان استفاده نمود که در آن از آب استفاده نشده و این مبرد است که با لوله کشی مسی بین یونیت های داخل سردخانه و کندانسینگ یونیت جریان یافته تا عمل سرمایش هوای داخل سردخانه را انجام دهد.

شرکت فن زیلابگ

در پاسخ به سوال اواپراتور سردخانه چیست می توان گفت که هر سیستم سردسازی در سردخانه ، تونل انجماد و غیره از ۴ بخش اصلی شامل یونیت کندانسور و یونیت اواپراتور ، کمپرسور و شیر انبساط تشکیل می شود (به کل آنها در مجموع چیلر تراکمی گفته می شود) که در یک مدار بسته، ماده مبرد (یا محلول آب و گلیکول) بین این چهار بخش با لوله کشی به چرخش درآمده و عمل سردسازی هوای داخل سردخانه را انجام می دهد.

فن تونلی زیلابگ آلمان

طراحی بروز و رعایت تمامی استاندارد ها در فرایند ساخت باعث شده تا این فن ها بدون هیچ لرزش و با ایجاد کم ترین صدای ممکن کار کنند.

فن چیلر زیلابگ المان

موتور مهم ترین قطعه ای است که نیروی لازم برای کارکرد دستگاه یا ماشین را تامین می کند. یکی از مواردی که در هنگام طراحی فن زیلابگ مطرح است، انعطاف و استحکام محصولات برای مشتریان است.

فن زیلابگ فروش

جنس بدنه، دیوارها و سقف در سردخانه بالای صغر از جنس ساندویچ پانل طراحی شده است که دارای ضخامتی معادل ۷ تا ۱۰ میلی متر می باشد.

همانطور که گفته شد اشکال اواپراتور سردخانه در سه سری طراحی و ساخته می شود که هر کدام از آنها دارای کاتالوگ مخصوص به خود است و ما در اینجا برای نمونه، کاتالوگ اواپراتور سردخانه ای سری DD (دمای ۱۵- تا ۲۵-) را تشریح می کنیم.

فن اواپراتور زیلابگ

فن سیرکوله 40، 50 و 60 نمونه از اشکال تجهیزات گلخانه ای تولید شده توسط گروه صنعتی EIG می باشد.

فن صنعتی زیلابگ

فن سیرکوله محصولی از گروه صنعتی EIG می باشد که در 3 ظرفیت مختلف تولید می شود. به همین دلیل باید فن های سیرکوله از سقف یا قسمت های بایی مکان مورد نظر آویخته شود تا بدین شکل بتواند با کارکرد خود هوا را به چرخش در بیاورد و باعث یکسان شدن دما و رطوبت شود.

سپس به ازای هر 15 متر، یک عدد فن سیرکوله اضافه کنید. وابسته بوده و متناسب با نیاز هر پروژه ای، طراحی و قیمت اواپراتور سردخانه ای و تونل انجماد طی یک پیش فاکتور به مشتری اعلام می شود.

فن زیلابگ اره ای

در واقع مبرد در یک مبدل حرارتی پوسته و لوله ای (شل اند تیوب) متصل شده به چیلر، دمای محلول آب و گلیکول را تا حد مشخصی کاهش داده و محلول آب و گلیکول که سرد شده است با پمپ به فن کویل های مستقر در سردخانه پمپاژ می شود.

به نظر می رسد به اندازه کافی آسان مقداری هوای سرد را درون یک جعبه پمپ کنید و خوب می توانید آن را انجام دهید.

فن هواکش زیلابگ

این پست وبلاگ به منظور توضیح تفاوت بین این دو نوع فن هوای ورودی است. داشتن استانداردهای لازم و نظارت افراد مجرب و متخصص در حوزه صنعت کیفیت محصولات این شرکت را تضمین می کند.

لازم بذکر میباشد فنهای فوق در ابعاد گوناگون و برندهای بهسیوان ترکیه و یا زیلابگ میباشد ودر صورت درخواست امکان تولید بدنه و استفاده از موتورفنهای اروپایی نیز میباشد.

قطر پروانه این فن 50 سانتی متر است و نوع پروانه آن، از نوع سانتریفیوژی بکوارد میباشد. هواکش صنعتی سردخانه ای زیلابگ برای جابجایی هوا در محیط است که پره های هواکش این وظیفه را بر عهده دارند.

عمل تقطیر بخار آب موجود در هوا بر روی لوله های اواپراتور انجام می شود و بخار آب (رطوبت) موجود در هوا در اثر برخورد به آن به مایع تبدیل می شود.

به هنگام فعالیت های صنعتی مقدار زیادی گرما تولید می شود که انرژی بسیاری برای تعدیل هوا مورد نیاز است.

این مورد را نیز در نظر داشته باشید که برای راه اندازی فن ها باید حتماً آن ها را به الکتریسیته 3 فاز متصل کنید.

محل قرار گیری این فنها سیستمهای کانال کشی به همراه فشار زیاد است. یعنی بیشتر در تهویه مطبوع در ساختمانهای بزرگ اداری و تجاری مورد استفاده قرار میگیرد.

پارامترهای کاتالوگ اواپراتور سردخانه ای در دو سری دیگر نیز مشابه سری DD بوده و فقط اعداد آن با یکدیگر متفاوت است.

اواپراتور زیر صفر (هم اواپراتور تونل انجماد و هم سردخانه) شامل بدنه فلزی با پوشش ضد خوردگی، مجموعه موتور و فن، کویل های فین دار، تجهیزات برفک زدایی، سیستم کنترلی و غیره است که نمونه ای از ساختار درونی آن در شکل زیر نشان داده شده است.

کمپرسور به همراه یونیت کندانسور در بیرون از سردخانه و بر روی یک شاسی جاسازی شده و همانند شکل زیر ماده مبرد (گاز فریون) بین این اجزا به گردش در می آید تا هوای درون سردخانه توسط اواپراتور سرد شود.

درب و دیواره های جانبی این بخش هم مانند سایر قسمت ها با پوششی از رنگ پودری الکترواستاتیک با ضخامت حداقل ۸۰ میکرون رنگ آمیزی می شود.

روف تاپ پکیج از دو بخش چیلر و هواساز تشکیل شده که به صورت یکپارچه در کنار هم قرار می گیرند و بین آنها فاصله ای نیست و مبرد با یک لوله کوتاه به کویل هواساز متصل می شود تا عمل سرمایش هوای دمیده شده توسط فن را انجام دهد.

نوع دیگری از اواپراتورها که به آنها فن کویل نیز گفته می شود، وجود دارد که به جای جاری شدن مبرد در کویل آنها، محلول آب سرد و گلیکول (گلیکول ماده ضد یخ کننده است) در کویل آنها جاری می شود.

هوادهی در اواپراتورها با استفاده از الکتروفن های دور معکوس سردخانه ای از نوع آکسیال و از برندهای زیلابگ و یا EBM آلمان با کمترین صدای ممکن انجام می شود.

فن های طرح آکسیال زیلابگ کاربرد وسیعی در صنعت و تاسیسات دارند که در این قسمت به برخی از ویژگی های مهم و کاربردی آن اشاره می کنیم.

می توانید این موارد را در تنظیمات امنیتی مرورگر خود بررسی کنید. گروه صنعتی فاخته سالهاست که در تمام محصولات خود از فن مکنده گاز Co2 استفاده میکند.  A​rtic​le w as gener​ated with t​he help ​of GSA  Content G ener​ator  DE᠎MO​.

در این محصولات از فن 7 پر مدل زیلابگ بهره گیری شده که از گرید کیفیتی بسیار بالایی برخوردار است.

پروانه فلزی این فن سردخانه ای دارای مقاومت در برابر خوردگی هستند. خرید کردنار می تواند هنگام سفارش محصول با توجه به بودجه ای که در اختیار دارد جنس بدنه را انتخاب کند.

در جدول زیر فاصله فین ها از یکدیگر ۶ میلی متر است و برای انتخاب اواپراتور سردخانه ، راهنمای مناسبی محسوب می شود.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

خدمات برش لیزر (بهترین کیفیت و قیمت) رادوکس (4)

سرویس ها برش لیزر (بهترین میزان مرغوب بودن و قیمت) – رادوکس برش لیزر فلزات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.