دام مازاد داریم اما گوشت وارداتی است/ مافیا اجازه نمی دهد قیمت ها کاهش یابد

[ad_1]

مدیرعامل اتحادیه دام سبک مرکزی کشور با بیان اینکه با مازاد و انباشت دام زنده مواجه هستیم اما گوشت وارد می شود، گفت: مافیای گوشت در صورت واردات اجازه نمی دهد قیمت گوشت قرمز در بازار کاهش یابد. ادامه هید.

افشین صدر دادرس در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه قیمت دام زنده از هفته گذشته در حال کاهش است، گفت:

وی ادامه داد: با مازاد و انباشت دام مواجه هستیم. صادرات نیز ممنوع است. مصرف گوشت نیز کاهش یافته و گوشت وارد می شود. همه اینها باعث کاهش قیمت دام شده است اما قیمت گوشت گاو روند صعودی خود را حفظ کرده است.

مدیرعامل اتحادیه مرکزی دام سبک گفت: سوال ما از مراجع ذیصلاح در کشور این است که چرا وقتی دام مازاد در کشور داریم و دام در دست دامداران است، این دام را از این دام خریداری نمی کنند. کشاورزان برای آسیب نرساندن به تولیدکنندگان و گوشتخواران کیلویی 240 هزار تومان نخرید چرا با وجود انباشت گاو واردات گوشت متوقف نمی شود؟

وی با بیان اینکه گوشت گرم باید با قیمت کیلویی 140 هزار تومان به دست مصرف کننده برسد، گفت: مافیای گوشت اجازه نمی دهد قیمت گوشت کاهش پیدا کند تا بتوانند به واردات ادامه دهند و دود آن در نهایت به سمت مصرف کننده می رود.

قاضی گفت: ما از سه ماه گذشته به مقامات کشور هشدار داده ایم. ما از این نظر بسیار مکاتبه داریم. اما هیچ کس به حرف های اتحادیه ها و بخش خصوصی توجه نمی کند و در نهایت می گویند اتحادیه ها ضعیف هستند. در حالی که کارکنان از نظرات اتحادیه استفاده نمی کنند و آنها را نادیده می گیرند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

خدمات برش لیزر (بهترین کیفیت و قیمت) رادوکس (4)

سرویس ها برش لیزر (بهترین میزان مرغوب بودن و قیمت) – رادوکس برش لیزر فلزات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.