دبیرخانه کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین جنایات صهیونیست ها در مسجد الاقصی را محکوم کرد

[ad_1]

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین با صدور بیانیه ای حمله وحشیانه و بزدلانه صهیونیست ها و کودک کش به نمازگزاران روزه دار در مسجدالاقصی و هتک حرمت به قبله اول مسلمانان را محکوم کرد.

به گزارش ایسنا، متن بیانیه دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه مجلس شورای اسلامی فلسطین به شرح زیر است:

“به نام خدا

سبحان المهدی بهاده لیلا من المزض الحرام المشجاد الکراکنه براکنا حوله لیاویل من استانا زهو السبع البصیر.

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی حمله وحشیانه و بزدلانه جنایتکاران و کودک کش صهیونیست به نمازگزاران روزه دار در مسجدالاقصی و هتک حرمت به قبله اول مسلمانان را به شدت محکوم می کند. خوی تروریستی و ضداسلامی صهیونیست ها بار دیگر ثابت کرد که با این رژیم نامشروع; موقت و اشغالگر فقط باید از مقاومت و مبارزه سخن بگوید و اقدام خائنانه برخی کشورهای عربی برای عادی سازی روابط با صهیونیست ها نه تنها مردم فلسطین به ویژه جوانان فلسطینی را ناامید نکرد، بلکه شور و اراده مردم را نیز ناامید کرد. فلسطینی. آزادی تمام سرزمین فلسطین چند برابر شد.

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در مجلس شورای اسلامی تمامی مجالس جهان؛ سازمان های حقوق بشر؛ لیبرال‌ها در سراسر جهان و مدافعان حقوق فلسطین می‌خواهند با شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس، تجاوزات رژیم نژادپرست صهیونیستی علیه فلسطینیان مظلوم قدرتمند را محکوم کنند و از مقاومت قهرمانانه آنها در برابر اشغالگری حمایت کنند. “

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

در زمان خرید مبل چه نکته هایی را فروشندگان به شما نمی گویند

  اگر قرار باشد یک انتخاب خاص برای خاص پسندان در بین مبلها نام  خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.