درخواست متقاضیان خوابگاه دانشگاه شریف تا پایان امروز

[ad_1]

با توجه به اعلام معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی شریف مبنی بر حضور دانشجویان در مقطع کارشناسی، اداره امور خوابگاه های این دانشگاه با صدور اطلاعیه ای به دانشجویان سال های 97 و 1398 درخواست اسکان در خوابگاه را صادر کرد.

به گزارش ایسنا، بدین ترتیب درخواست اقامت در دانشگاه صنعتی شریف از طریق سامانه نمایه سازی (شبکه اطلاع رسانی و خدمات دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف) به نشانی «stu.sharif.ir» انجام می شود.

دانشگاه صنعتی شریف اعلام کرد بر اساس دستورالعمل ابلاغی وزارت بهداشت، حداقل دو نوبت واکسن کرونا و ثبت لینک کارت دیجیتال واکسن در سایت stu.sharif.ir طبق دستورالعمل وزارت بهداشت الزامی است. سلامتی. سلامتی.

بدین ترتیب به درخواست خوابگاه های دانشجویانی که هنوز واکسینه نشده اند و کارت دیجیتال واکسن را در سامانه درخواست نکرده اند ترتیب اثر داده نخواهد شد.

بدیهی است دانشجویان معوقه باید از طریق سامانه صندوق تامین دانشجویی نسبت به دریافت بدهی خود اقدام کنند.

طبق اعلام دانشگاه صنعتی شریف، خوابگاه بر اساس شرایط خوابگاه و ظرفیت اسکان قابل تخصیص است و از روز چهارشنبه 15 فروردین ماه امکان مراجعه به خوابگاه و تحویل اتاق وجود دارد.

کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی که در نیمسال دوم 1401-1400 حداقل برای 5 واحد تمام وقت اقدام کرده اند می توانند تا پایان امروز یکشنبه 14 فروردین برای ثبت نام در خوابگاه اقدام کنند.

همچنین طبق قوانین اسکان، به دلیل محدودیت اسکان، دانشجویان ساکن استان تهران و تابعه و استان البرز و همچنین دانشجویان داخل پردیس اسکان داده نمی شوند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

در زمان خرید مبل چه نکته هایی را فروشندگان به شما نمی گویند

  اگر قرار باشد یک انتخاب خاص برای خاص پسندان در بین مبلها نام  خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.