در شب قدر پیام وحی را بشنویم و به آن عمل کنیم

[ad_1]

یک استاد حوزه و دانشگاه گفت: شب قدر با شنیدن پیام مهم وحی و عمل به آن، شبی پر برکت و نور برای همه خواهد بود. ما انتظار داریم هر یک از ما به میل خود خداپرست باشیم و بهترین ها را برای خود کشف کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین محمد پیکری، استاد حوزه و دانشگاه در گفت وگو با ایسنا، درباره اهمیت شب بیست و یکم و نزول امشب قرآن کریم، اظهار کرد: پیامبر اکرم (ص) نازل کرده است. هدايت در طول 23 سال به تدريج براي پيامبر (ص) تبيين شد، اما نور قرآن با هم در اين شب قدر بر قلب پيامبر اكرم (ص) نازل شد و اين معجزه پيامبر اكرم (ص) ص) نشانه قدرت خداوند است.

بر همین اساس، این حوزوی و استاد دانشگاه خداوند متعال، با تقدیم و تقدیم این معجزه به رسولش، قدرت خود را به نمایش گذاشت.

حجت الاسلام پیکری تاکید کرد: مسلمانان و شیعیان در شب قدر از قرآن قدرت می گیرند، اما قدرت واقعی از آن کسی است که مهم ترین پیام قرآن را دارد که خداوند در آن می فرماید: زمین. خواهد ایستاد.”

وی افزود: ما شیعیان مفتخریم که مولای متقیان امیرالمومنین علی بن ابیطالب (ع) اولین امام ماست و در قرآن از ایشان الگو می گیریم و این انسان را مقدمه می دانیم. تقوا و پرهیزگاری و همان گونه که علی (ع) از مردم است». حیف شد ما سعی می کنیم شیعه و پارسای شما باشیم و در مقابل گناه خویشتن داری کنیم و با پیروی از این امام زمان به همان چیزی که در قرآن داریم برسیم.

این استاد حوزه و دانشگاه خاطرنشان کرد: شب قدر با شنیدن پیام مهم وحی و عمل به آن، شبی پر برکت و نور برای همه خواهد بود. ما انتظار داریم هر یک از ما به میل خود خداپرست باشیم و بهترین ها را برای خود کشف کنیم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

خدمات برش لیزر (بهترین کیفیت و قیمت) رادوکس (4)

سرویس ها برش لیزر (بهترین میزان مرغوب بودن و قیمت) – رادوکس برش لیزر فلزات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.