دومین رویداد ابتکاری در حوزه کودک برگزار می شود

[ad_1]

دومین رویداد محتوایی کودک در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود.

به گزارش ایسنابا توجه به اهمیت نقش کودک در جامعه و نیاز به ایده پردازی و رشد در جامعه، دومین رویداد محتوایی کودک در بهار و تابستان 1401 در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود.

دکتر. فرنوش عالمی از اعضای گروه علوم تربیتی و معاونت آموزشی مرکز رشد دانشگاه شهید بهشتی با تاکید بر این جمله معروف گفت: اگر کودکان را در محیطی غنی و محرک قرار دهیم، یادگیری اتفاق می افتد. فقط شامل محیط فیزیکی می شود، محتوایی وجود ندارد، نه فقط کتاب، و کودکان تحت تأثیر انواع محتوا قرار می گیرند. همچنین آموزه های مختلفی در جهان وجود دارد که یادگیری را تسهیل می کند.

در ادامه بیانیه ای آمده است: یکی از افتخارات ما باید داشتن محتوای کافی، مناسب، بومی و به روز در حوزه کودک باشد و متأسفانه بسیاری از مطالبی که در حوزه کودک تعریف و منتشر شده است، مناسب نیست. از نظر سن، جنسیت، رفتار و گرچه بسیاری از فعالان کودک در ایران دانش، تجربه و تجربه بسیار خوبی از کار با کودکان دارند، اما ممکن است کمتر علاقه ای به توسعه ایده ها یا فعالیت های استارت آپی و آموزشی داشته باشند، از سوی دیگر، باید بپذیریم که نسل جدید به محتوای جذاب، جذاب و ارزشمند نیاز دارد و خواهد بود.

بر اساس این اطلاعیه دومین رویداد محتوایی کودک در بهار و تابستان 1401 در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود. این رویداد بر آموزش ارزش در زمینه‌های مرتبط با فناوری‌های جدید، بازی‌های دیجیتال و فیزیکی، داستان‌گویی، محتوای تعاملی، محصولات و خدمات نوآورانه و تولید محتوا برای کودکان آسیب‌پذیر، محروم، معلول، کودکان اوتیسم و ​​غیره تمرکز دارد.

به نقل از روابط عمومی پارک دانشگاه شهید بهشتی، نایب رئیس مرکز رشد دانشگاه شهید بهشتی اعلام کرد: علاقه مندان می توانند به سایت مرکز رشد دانشگاه شهید بهشتی به نشانی https://roshd.sbu.ac.ir/event_koodak مراجعه و ایده خود را ثبت کنند.

وی درباره هدف این رویداد گفت: کمک به اجرای ایده های نوآورانه در حوزه کودک، ارتقای ظرفیت های علاقه مندان به فعالیت های استارت آپی در حوزه کودک، شناسایی افراد واجد شرایط در این حوزه، تلاش برای حمایت از برگزیدگان. و کمک به کار تیمی و شبکه سازی.” شرکت کنندگان برای اقدامات نوآورانه و ارزشمند در این زمینه یکی از اهداف اصلی این رویداد است.

بر اساس این آگهی در بهار و تابستان 1400 اولین رویداد کودک با محوریت کتاب کودک با حضور تعدادی از علاقمندان به این حوزه برگزار شد. در این رویداد پس از پیگیری اولیه ایده های شرکت کنندگان و برگزاری کارگاه ها و جلسات مشاوره، برندگان رویداد دمدی با حضور سرمایه گذاران و علاقه مندان حوزه کودک به ارائه ایده های استارت آپی خود پرداختند.

وی از تمامی علاقمندان و فعالان حوزه کودک دعوت کرد در این رویداد اولیه شرکت کنند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

خدمات برش لیزر (بهترین کیفیت و قیمت) رادوکس (4)

سرویس ها برش لیزر (بهترین میزان مرغوب بودن و قیمت) – رادوکس برش لیزر فلزات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.