رسانه ها توانایی خوبی برای مبارزه با جنگ نرم دارند

[ad_1]

ایسنا/ گیلان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با اشاره به نقش غیرمنطقی رسانه ها در مبارزه با استکبار گفت: رسانه ها از توانمندی خوبی در مبارزه با جنگ نرم برخوردار هستند.

حجت الاسلام والمسلمین احسان الله محمدی امشب در مراسم ویژه ماه مبارک رمضان اصحاب رسانه گیلان با بیان اینکه اصحاب رسانه در جامعه مودب هستند، گفت: رسانه های کشور باید با روحیه بسیجی و جهادی مشکلات جامعه را حل کنند و باعث امیدواری در جامعه شوند. مردم.

وی خبرنگاران یکی از کارگران کشور را در حوزه های مختلف خواند و گفت: کار خبرنگاری سخت تر از قضاوت است چرا که با قلم می توان به بسیاری از حقوق خدشه وارد کرد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با تاکید بر لزوم توجه رسانه ها به شناخت حقایق جامعه، گفت: رسانه ها باید حقیقت را در جامعه شناسایی کرده و در همه حال به مردم بازگو کنند.

محمدی یکی از رسالت های خبرنگاران را نهضت تولید محتوا دانست و تصریح کرد: در حوزه نهضت تولید محتوا و مسائل فرهنگی رسانه ها باید به بهترین نحو عمل کنند زیرا هدف دشمن تخریب فرهنگ در کشور است.

وی با اشاره به نقش غیرمنطقی رسانه ها در مبارزه با استکبار گفت: رسانه ها از توانمندی خوبی در عرصه جنگ نرم برخوردار هستند و از این رو مقام معظم رهبری خبرنگاران را به عنوان افسران جنگ نرم کشور معرفی کرده اند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان نیز در این مراسم با بیان اینکه اصحاب رسانه متولی اصلی جهاد تبیین در کشور هستند، اظهار داشت: مورد توجه قرار گرفت.

مهدی پارسا با تاکید بر لزوم اطلاع رسانی رسانه ها از دستاوردهای انقلاب اسلامی در گیلان، گفت: برجسته سازی دستاوردهای انقلاب یکی از مهمترین اهداف جهاد است زیرا رسانه های معاند در تلاش هستند تا دستاوردهای انقلاب را معکوس کنند. انقلاب اسلامی».
وی رسانه ها را مهم ترین قشر جامعه دانست و افزود: رسانه ها مهم ترین قشر جامعه هستند لذا از شما می خواهم که به جهاد تبیین توجه کنید.

رئیس سازمان رسانه ای بسیج استان گیلان با اشاره به تلاش های صورت گرفته برای پاسخگویی به مطالبات خبرنگاران در جامعه گفت: باید اقدامات اساسی برای پاسخگویی به مطالبات خبرنگاران انجام شود و در این زمینه اقدامات خوبی انجام شده است. “

به گزارش پارسا، اداره کل ارشاد اسلامی برای رفع مشکلات خبرنگاران گیلان رایزنی های لازم را انجام داد و به زودی خبرهای خوبی از بیمه و مسکن خبرنگاران به گوش می رسد.

وی با ابراز خرسندی از برگزاری نخستین جشنواره رسانه ای بانوان در گیلان گفت: به زودی اولین جشنواره رسانه ای بانوان با عنوان “حریم رسالت” که در کشور بی نظیر است در گیلان برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، در پایان این مراسم از پوستر هشتمین جشنواره رسانه ای ابوذر گیلان رونمایی و سرهنگ عباس حسینی به عنوان رئیس شورای سیاست گذاری جشنواره ابوذر در این استان معرفی شد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

خدمات برش لیزر (بهترین کیفیت و قیمت) رادوکس (4)

سرویس ها برش لیزر (بهترین میزان مرغوب بودن و قیمت) – رادوکس برش لیزر فلزات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.