رشد بیش از 15 برابری اقامت گردشگران نوروزی در کردستان

[ad_1]

ایسنا/ کردستان مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان از افزایش 15 برابری اقامت مسافران و گردشگران نوروزی در بازه زمانی 26 اسفند تا 13 فروردین ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

یعقوب گویلیان در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: با توجه به پیش بینی پیش بینی افزایش ورود گردشگران به کردستان و آمادگی لازم همه دستگاه ها در این ایام، شاهد استقبال چشمگیر مسافران و گردشگران برای اقامت در این استان بوده ایم.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان افزود: در مدت اعلام شده 353 هزار و 392 نفر در مراکز اقامتی استان اعم از هتل ها، هتل آپارتمان ها، پانسیون ها، اقامتگاه های بوم گردی و سایر مراکز اقامتی دارای مجوز اقامت هستند.

وی با بیان اینکه این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از 15 برابر افزایش یافته است، گفت: شهرستان های سروآباد، مریوان، بانه، سنندج و سقز به ترتیب بیشترین آمار سکونت را در استان داشتند.

گویلیان خاطرنشان کرد: از مجموع پیگیری های انجام شده از مراکز پذیرش استان در مدت زمان اعلام شده 10 مورد اخطار، 18 مورد توبیخ، 7 مورد پلمب و 4 مورد اخطار کتبی صادر شده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان یادآور شد: با توجه به رشد ثبت سکونت در مراکز اقامتی امیدواریم همچنان شاهد توسعه و رونق این صنعت در استان باشیم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

خدمات برش لیزر (بهترین کیفیت و قیمت) رادوکس (4)

سرویس ها برش لیزر (بهترین میزان مرغوب بودن و قیمت) – رادوکس برش لیزر فلزات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.