روز جهانی قدس به چالشی بزرگ برای استکبار جهانی تبدیل شده است

[ad_1]

ایسنا/ گیلان رئیس سازمان جهاد دانشگاهی گیلان دفاع از فلسطین را دفاع از حق دانست و گفت: امروز روز جهانی قدس با پرچم ملت ایران به چالشی بزرگ و وحشتناک برای استکبار جهانی تبدیل شده است.

دکتر در گفت وگو با ایسنا، حمیدرضا مسکنی تعیین آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان «روز قدس» را یکی از تدابیر ماندگار و جهانی امام خمینی (ره) دانست و اظهار داشت: جنایت کردهای رژیم غاصب صهیونیستی روز به روز به سطحی رسیده است. از جوامع بشری

وی دفاع از فلسطین را دفاع از حقیقت خواند و گفت: جمهوری اسلامی ایران به موضوع فلسطین و موضوع حمایت از مردم مظلوم آن دیدگاه دینی، انسانی و حقوق بشری دارد و این تصمیمی قاطع است. موقعیت دائمی.”

رئیس سازمان جهاد دانشگاهی گیلان با اشاره به سکوت مدافعان حقوق بشر در برابر جنایات رژیم صهیونیستی در کشتار کودکان طی 70 سال گذشته، افزود: با همت مسلمانان و همه آزادی خواهان جهان، استکبار و صهیونیسم. همه را دنبال کرد

مسکنی گفت: مسلمانان جهان برای حمایت از ملت فلسطین و قطع دست رژیم جنایتکار صهیونیستی در سرزمین های اشغالی باید در راهپیمایی روز قدس حضور پرشور و گسترده داشته باشند.

وی یادآور شد: به برکت انقلاب اسلامی و مبارزات مقاومت محور، شاهد نقطه عطفی در مبارزات و مقاومت مردم فلسطین هستیم و امیدواریم روند مرگ و نابودی این رژیم غاصب و کودک کش تسریع شود. و دادخواست ظالمان و غاصبان در سرزمین های اسلامی پیچیده می شود».

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

خدمات برش لیزر (بهترین کیفیت و قیمت) رادوکس (4)

سرویس ها برش لیزر (بهترین میزان مرغوب بودن و قیمت) – رادوکس برش لیزر فلزات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.