صدور کیفرخواست برای یکی از کارمندان یکی از شهرداری های استان قزوین

[ad_1]

ایسنا/ قزوین دادستان قزوین از صدور کیفرخواست یکی از مسئولان یکی از شهرداری های استان به اتهام دریافت 22 رشوه خبر داد.

محمد قاسمی اظهار داشت: با توجه به گزارش دریافتی از بازرسی کل استان قزوین مبنی بر تخلفات مالی یکی از کارکنان یکی از شهرداری های استان با همکاری همسرش، پرونده ای در یکی از دفاتر رسیدگی تشکیل شد. از دادسرای استان و متهمان تحت تعقیب قرار گرفتند.

وی افزود: اتهام این کارمند دریافت 22 رشوه از افراد مختلف بوده که بخشی از آن به حساب همسرش واریز و سپس به حساب متهم ردیف اول (کارمند شهرداری) واریز شده است.

دادستان مرکز استان ادامه داد: در این پرونده 6 متهم تحت تعقیب قرار گرفتند و اتهام آنها 22 فقره قبول ارتشا، کمک به تسهیل در 9 فقره ارتشا و پرداخت چندین فقره ارتشا است که همگی با قرار وثیقه آزاد هستند. .

وی گفت: پس از تکمیل تحقیقات مقدماتی در شعبه بازپرسی و با توجه به گزارش بازرسی استان، بررسی حساب های بانکی متهمان، اظهارات اخذ شده از تعدادی از مشتریان و ساکنان توسط بازرسان از مراجع بازرسی، گزارش مراجع انتظامی، اظهارات از متهمان و دفاعیات آنها غیر موجه، کیفرخواست صادر و برای متهمان کیفرخواست صادر و پرونده برای سیر مراحل بیشتر به دادگاه کیفری استان قزوین ارجاع شد.

قاسمی در پایان خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی استان در برخورد با تخلفات و مفاسد بسیار جدی است و در مبارزه با مفاسد تمجیدی از کسی نخواهد کرد و قطعاً بدون اغماض منتظر آنها خواهد بود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

در زمان خرید مبل چه نکته هایی را فروشندگان به شما نمی گویند

  اگر قرار باشد یک انتخاب خاص برای خاص پسندان در بین مبلها نام  خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.