ظهور انتفاضه جدید کابوس صهیونیست ها و حامیان آنهاست

[ad_1]

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای ضمن محکومیت شدید «حمله وحشیانه و جنایتکارانه رژیم صهیونیستی به مسجد الاقصی»، خواهان ظهور انتفاضه جدید و حضور حماسی و شجاعانه نسل جوان فلسطینی در عرصه مقاومت و مقاومت شد. تقلا. حامیان منطقه ای و فرامنطقه ای

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در بخشی از این بیانیه آمده است: اقدامات تجاوزکارانه و جنایات بیشتر رژیم صهیونیستی علیه مسجدالاقصی که پس از عملیات شهادت طلبانه روزهای اخیر مجاهدین مؤمن و جوانان غیور فلسطینی به ویژه در قلب مرکز تشدید شده است و هراس صهیونیست ها از شکل گیری انتفاضه جدید و تعمیق مبارزات مردم فلسطین در بستر جوانان و نوجوانان فلسطینی، ظرفیت سازی و ظرفیت سازی را بیان کرده است. توانمندی های مقاومت ضد صهیونیستی

در این بیانیه آمده است: هتک حرمت مقدسات مسلمانان و حمله به مسجدالاقصی در ماه مبارک رمضان که توسط نیروهای نظامی و امنیتی رژیم صهیونیستی با استقرار تجهیزات نظامی و حمله وحشیانه انجام شد. نمازگزاران و نمازگزاران بی دفاع فلسطینی که منجر به جراحت می شود.» بیش از 150 نفر محکوم به شکست بودند و تاثیری در قیام قهرمانانه و آتشین امروز مجاهدین نداشتند، اما با کابوس های بیشتر و چالش های جدی تری روبروی صهیونیست ها خواهند بود.

در این بیانیه بر لزوم واکنش جامعه جهانی به تحولات فلسطین و جنایات غاصبان قدس شریف در مسجد الاقصی و دیگر مناطق اشغالی تاکید شده است. برای آنها در افکار عمومی جهان.

این بیانیه به تشریح و تأکید بر اقدامات نمایشی و غیرعادی سازشکاری و برقراری رابطه با رژیم کثیف و دروغین صهیونیستی توسط برخی کشورهای عربی، موجب گستاخی و شجاعت لجام گسیخته صهیونیست ها برای تعرض به مقدسات و ناموس مسلمانان در فلسطین اشغالی می شود. مردم فلسطین در رویارویی مستقیم با صهیونیست ها در بیت المقدس و حمایت هوشمندانه و هوشیارانه مردم منطقه و جهان از آزادی قدس، در یک رویداد تاریخی و تحول تاریخی، رژیم صهیونیستی و منطقه ای و فراگیر آن – حامیان دولت های منطقه شاهد جلوه های جدیدی از مقاومت ضد صهیونیستی هستند. این امر نشان دهنده تشدید جنبش موفق انتفاضه فلسطین و تحولات در جهت پایان رژیم جعلی کودک کش و مهاجرت معکوس اشغالگران عزیز فلسطینی خواهد بود.

این بیانیه با محکومیت شدید حمله رژیم صهیونیستی به مسجد الاقصی و سکوت مرگبار مجامع بین المللی حقوق بشر و سران برخی کشورهای عربی و رمزگشایی از تشدید حملات و تجاوزات رژیم صهیونیستی به الاقصی پایان یافت. مسجدالاقصی و تشکیل موج جدید حمایت از انتفاضه جدید فلسطین که آن را مهم و تاثیرگذار در تحولات جاری فلسطین اشغالی دانست و تاکید کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر اساس بیانات جاودانه و وصیت نامه حضرت امام خمینی (ره) و با راهبردها و رهنمودهای مقام معظم رهبری، حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) از حامیان اصلی و راهبردی انتفاضه فلسطین، اراده همه مجاهدین را در راه بیت المقدس تمجید کرد و از حمایت از آنان دریغ نکرد. اجازه دهیم آرمان های نظام سلطه و صهیونیسم مسئله فلسطین را از اولویت جهان اسلام حذف کند و رشد سرطانی اسرائیل همچنان بر جغرافیای اسلام و بدنه امت اسلامی تحمیل شود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

خدمات برش لیزر (بهترین کیفیت و قیمت) رادوکس (4)

سرویس ها برش لیزر (بهترین میزان مرغوب بودن و قیمت) – رادوکس برش لیزر فلزات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.