فروشندگان پایتخت “کارت شناسایی” دریافت می کنند

[ad_1]

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل استان تهران از صدور شناسنامه برای دستفروشان تهرانی در سال جاری خبر داد و گفت: 10 محور برای ساماندهی دستفروشان شهر تهران در نظر گرفته شده است که اکثر این طرح ها و برنامه ها در سال جاری اجرا می شود.

به گزارش ایسنا، قدرت الله محمدی با اشاره به صدور شناسنامه برای دستفروشان تهرانی در سال جاری گفت: 10 محور و موضوع برای ساماندهی دستفروشان در شهر تهران در نظر گرفته شده است که اکثر این طرح ها و برنامه ها در سال جاری اجرا می شود.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل استان تهران با اشاره به اقدامات این شرکت در ساماندهی دستفروشان در معابر و میادین شهر تهران، افزود: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده در پایان سال گذشته دستفروشان در محور هفت تیر ساماندهی شدند. منطقه 7 و بازار خلازیر نیز ساماندهی شد. و در چند روز آینده افتتاح خواهد شد.

وی با بیان اینکه دستفروشان میدان تجریش نیز در فضای تعیین شده مستقر شدند، ادامه داد: در چارچوب طرح ساماندهی دستفروشان، بخشی از سامانه بازار برای ثبت نام دستفروشان در نظر گرفته شد.

محمدی تصریح کرد: با توجه به اینکه ممکن است همه دستفروشان اطلاعات کافی از مراحل ثبت نام نداشته باشند، امسال در محل های دستفروشان حضور خواهیم داشت و کار ثبت نام برای صدور شناسنامه را انجام می دهیم.

به گزارش سایت شهر، به گفته مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل استان تهران، تجربه جمع آوری اطلاعات و ثبت نام تامین کنندگان برای ساماندهی تامین کنندگان هفت تیر بسیار خوب بود و از این تجربه برای ساماندهی سایر تامین کنندگان نیز استفاده کردیم. امسال طبق برنامه ریزی ها برای هر تامین کننده کارت شناسایی صادر می شود تا در مواقع نیاز از آن استفاده شود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش سولفات منگنز چینی مکفاشیمی

خرید کردن و فروش سولفات منگنز چینی- مکفاشیمی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, مونو پتاسیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.