مدلینگ فوتبال ایران از عربستان/ شانس های لیگ قهرمانان چگونه تقسیم می شود؟

[ad_1]

فدراسیون فوتبال ایران در نظر دارد با الگوبرداری از سایر کشورهای غرب آسیا سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را بین تیم های ایرانی تقسیم کند. تاکنون تنها عربستان به صراحت اعلام کرده است که می تواند الگوی خوبی برای فدراسیون فوتبال باشد چرا که سهمیه آن با ایران یکسان است.

به گزارش ایسنا، تغییر فرمت لیگ قهرمانان آسیا از فصل بهار – پاییز به پاییز – بهار، سرنوشت تعیین سهمیه این رقابت ها را در هاله ای از ابهام قرار داده است، همانطور که با پایان فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا. پس از جام جهانی 2022، لیگ قهرمانان 2024. سال 2023 با فرمت جدید در سپتامبر 1402 آغاز می شود و مشخص نیست که آیا تیم های برتر فصل جاری رقابت های داخلی سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را دریافت خواهند کرد یا خیر.

تاکنون هیات رئیسه سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال تکلیف باشگاه ها را مشخص نکرده اند اما در تازه ترین اظهار نظر سهیلا مهدی مدیر کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت: دو فصل داریم. و دو گروه که درخواست سهمیه دارند.» بیایید به مدل بر اساس کشورهای مختلف نگاه کنیم. عربستان سعودی قبلاً مدل خود را استخراج کرده است و قطر نیز به زودی این کار را انجام خواهد داد. ما مدلی خواهیم داشت که مناسب آنها و تمام آسیا باشد.

با این حال مدیران فوتبال ایران منتظر تصمیم سایر فدراسیون ها هستند تا تصمیم نهایی خود را بگیرند. فدراسیون فوتبال عربستان در نظر دارد قهرمانان لیگ برتر 20-23 و 22-2021 را برای سهمیه 1+3 و قهرمان جام حذفی 20-23 را به عنوان سهمیه مستقیم و قهرمانی لیگ ملی 22-22 جام را به عنوان سهمیه معرفی کند. پلی آف برای لیگ قهرمانان آسیا.

اکنون با توجه به سهمیه 1+3 لیگ قهرمانان 20-24 ایران و سهیل مهدی، فرمت عربستانی برای توزیع سهمیه آسیایی یکی از قالب های احتمالی برای اجرا در ایران است. تنها چیزی که مشخص است این است که با توجه به سختی قهرمانی در لیگ برتر، اختصاص دو شانس مستقیم به قهرمان لیگ بیست و یکم و بیست و دوم عادلانه است، اما تعیین بقیه سهمیه های ایران راه هایی برای ایجاد بازی پلی آف بین تیم هاست. تیم های لیگ برتر دوم و سوم قهرمانان جام هستند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش سولفات منگنز چینی مکفاشیمی

خرید کردن و فروش سولفات منگنز چینی- مکفاشیمی سولفات منگنز, مونو آمونیوم فسفات, مونو پتاسیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.