منظور از مبل کودک چیست؟

 

تولیدی های تازه کار زیادی اقدام به تولید مبلمان  خرید مبلمان غرب تهران با متریال بی کیفیت و ارزان می کنند. این نکته را در نظر داشته باشید که با علم و آگاهی و شناخت کامل برای خرید مبل اقدام کنید ، چه بسا که زیبایی ظاهری اولین و بارزترین نکته ایی است که توجه شما را بخود جلب می کند، اما گام اول اندازه گیری دقیق مکان و محل قرارگیری مبل در فضای منزل است. بنابراین به این موضوع توجه ویژه داشته باشید و در زمان انتخاب تنها به اینکه از کدام مدل یا فرم خوشتان می آید، اکتفا نکنید. طرحهای شلوغ که در آنها از چند رنگ مختلف استفاده شده است، برای روکش مبل این اتاقها پیشنهاد نمیشوند. مطمئن شوید جنس و طراحی بدنۀ آن استحکام خوبی دارد، مواد به کار رفته داخل بالشتها فوم یا ابر مقاوم است، طراحی آن مناسب با حالت طبیعی بدن انسان است و با اشغال کمترین فضا، بیشترین سطح استفاده را به شما میدهد.

مبل مناسب برای فضای کوچک را مدرن یا راحتی انتخاب کنید.

پس اشکالی ندارد که به جای ست کامل، یک نیمست مناسب و شیک بخرید. از یک یا حداکثر دو رنگ استفاده کنید: سعی کنید روکش مبلها ساده و تک رنگ باشد. در این نوع مبل فقط یک بالشتک با قاب چوبی یا فلزی قرار گرفته که پس از جمع کردن می توان از آن به عنوان صندلی هم استفاده کرد. خرید مبل مناسب با بررسی کیفیت، جنس، طرح مبلمان و همچنین در نظر گرفتن چیدمان کلی خانه میسر میشود. مبل مناسب برای فضای کوچک را مدرن یا راحتی انتخاب کنید. پیشنهاد میکنیم قبل از خرید مبل راحتی، در شبکههای مجازی نظیر اینستاگرام یا پینترست مدلهای جدید مبل راحتی را مشاهده کرده و بعد از آن به بازار مبل بروید. سبک مدرن: این مبلها معمولاً زاویههای نرم داشته و در طراحی آنها از خطوط منحنی استفاده میشود. شرکت سازنده این مدل که برخی از مدل های فوق را نیز طراحی و ساخته برای این مورد دو کوسن جهت راحتی و استراحت در نظرگرفته است. جزئیات کمتری به فضا اضافه کنید: اگر اتاق نشیمن کوچکی دارید، از برخی جزئیات و لوازم جانبی چشم بپوشید.

در ادامه ما چند پیشنهاد برای انتخاب و خرید مبلمان مناسب اتاقهای نشیمن کوچک داریم. برای داشتن یک مبل زیبا و با کیفیت علاوه بر ساخت مبل محکم و بادوام انتخاب پارچهی مناسب آن نیز بسیار حائز اهمیت میباشد. مبلی که راحت نباشد برای استفادۀ طولانیمدت مناسب نیست، حتی اگر بسیار شیک و زیبا باشد. فایلینگ اداری کاربردهای بسیار زیادی دارد. هر نوع از پارچه ویژگیهای خاص خود را دارد که باید با شرایط زندگی شما تناسب داشته باشد. قبل از خرید مبل باید به این نکته توجه کنید که این مبل را برای چه استفادهای و چه مکانی میخواهید. البته همان طور که گفته شد، ممکن است نمایشگاه مبل متعلق به همان تولیدی باشد که در این صورت واسطه ای وجود ندارد و خرید شما مستقیم از تولیدی مبل است. این بازارها در مناطق مختلف شهر پراکنده شدهاند. از تلفیق سبکهای مختلف چیدمان و دکوراسیون و انتخاب مبلهای متفاوت پرهیز کنید. چه بسا تا کنون طراحی های زیادی توسط افراد مختلف انجام گرفته است که علی رغم زیبایی قابلیت اجرا ندارد یا عملکردی نیست.

اکثرا افرادی که خانه کوچکی دارند و یا قصد دارند تا بخش کوچکی از خانهی خود را مختص به مبلمان راحتی قرار بدهند، نیم ست مبلمان راحتی را از تولیدی مبل راحتی لکسون خریداری می کنند. چوب های با مغز پر بهترین گزینه هستند زیرا کاملاً صاف بوده و به خاطر استحکامی که دارند گزینه مناسبی برای ساخت قاب های کلفت هستند. پلیاستر یکی از بهترین گزینهها برای روکش مبل است. بهترین نوع اسفنج استفاده از اسفنج ویژه برای طول عمر بیشتر و استفاده از فوم با چگالی بالا که البته اندکی حالت تشک طبی می شود و ممکنه برای بعضی از افراد حس آسودگی و نرمی را نداشته باشند . از طرفی، رقابت زیاد بین فروشندگان این بازار باعث شده است که کیفیت کارها نیز در درجهای بالا قرار گیرد. چرا که یافتن مبلهایی با کیفیت بسیار بالا و لوکس تقریباً در این بازار غیرممکن است. به طور مثال پارچههای کتانی مقاومت خوبی در برابر سایش، تغییر رنگ و نخکش شدن دارند؛ ولی زود لک و چروک می شوند. به طور مثال یه بالش بزرگ چرمی که گوشۀ اتاق گذاشته میشود و حالت بدن شخصی که روی آن مینشیند را به خود میگیرد، جزو مبلمان راحتی محسوب میشود.

بازار مبل جاجرود یا همان بازار مبل کمرد به طور کامل در طول جاده دماوند (فروشگاه های بر خیابان) واقع شده است. سبک مبلهایی که امروزه در بازار موجود هستند را میتوانیم به سه گروه تقسیم کنیم. یکی دیگر از مراکز فروشگاه مبلمان در تهران بازار چهاردانگه است . مطمئن باشید با رفتن به بازار مبل یافت آباد دست خالی بیرون نمی آیید. شاید یک میز جلوی مبل برای شما کافی باشد و دیگر نیازی به گذاشتن میزعسلی در گوشه و کنار فضا نداشته باشید. مگر آنکه در این زمینه مشاورۀ مناسبی دریافت کرده باشید. با توجه به شرایط اقتصادی، ایران میز کمترین میزان سود در سال های اخیر را برای فروش مبل در نظر گرفته است. با توجه به سلیقه خود و نوع کاربری اتاقی که برای آن مبل تهیه میکنید، میتوانید بین سبکهای راحتی، کلاسیک یا مدرن مبلمان مورد تائیدتان را پیدا کنید. رنگ این مبلمان معمولاً عاجی یا پردههای تیره از رنگهای دیگر مانند قرمز و قهوهای است. از طرف دیگر، آیا این ست مبل با تغییر پارچه و روکش خود جلوۀ تازه و متفاوتی پیدا میکند یا خیر؟

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

در زمان خرید مبل چه نکته هایی را فروشندگان به شما نمی گویند

  اگر قرار باشد یک انتخاب خاص برای خاص پسندان در بین مبلها نام  خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.