«من یک دختر هستم» در بازار کتاب

[ad_1]

مجموعه سه جلدی «من یک دخترم، داستان زندگی یک دختر» نوشته لیلا صالحه دار منتشر شد.

به گزارش ایسنا، این مجموعه با هدف آموزش مهارت های حل تعارض و تصمیم گیری توسط انتشارات مدرسه منتشر و راهی بازار نشر شده است.

«من یک دخترم، حکایتی از زندگی یک دختر» توسط ناشر ارائه شده است: همه به خصوص نوجوانان به دلیل چالش ها، نگرانی ها و چالش های پیش رو باید بتوانند مهارت های زندگی را به شکل عملی تری تمرین کنند. با زندگی عادی واضح تر و ملموس تر تجربه کنید، تمرین کنید و یاد بگیرید. مهارتی که زمینه را فراهم می کند که چگونه با کمک توانایی ها و پتانسیل های درونی خود می توانند درست را از نادرست تشخیص دهند و در مورد مسائل مختلفی که با آن روبرو هستند تصمیم بهتری بگیرند.

در همین راستا انتشارات مدرسه مجموعه خودآموخته «من دخترم» را بر اساس مبانی اسلامی یعنی با نگاه اسلامی و ایرانی ویژه دختران نوجوان در قالب سه جلد به قلم لیلا صالحدار بر اساس نوع تفکر و تفکر منتشر کرد. او می یابد که در بازار عرضه شده است.

نویسنده در این کتاب آن را به کتاب خودآموز ارائه تمرین و کارگاهی که به صورت مکتوب انجام می دهد تبدیل کرده است تا نوجوانان 12 تا 18 سال بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند. علاوه بر این، این کتاب پرسش محور است و با ایجاد چالش به طور غیرمستقیم ذهن کودکان را مورد هدف قرار می دهد.

لیلا دکترای برنامه ریزی آموزشی دارد و عمده فعالیتش مشاوره است. وی تاکنون کتاب های زیادی را به صورت انفرادی و گروهی در این زمینه نوشته است. سلیقه همچنین مدرس آموزش خانواده و دوره مهارت های زندگی و مشاور آموزشی، رشد و تربیت کودکان و نوجوانان است.

مجموعه مصور سه جلدی «من دخترم» مشتمل بر 9 فصل در فروشگاه های سراسر کشور و همچنین فروشگاه اینترنتی انتشارات مدرسه در دسترس عموم قرار گرفته است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

در زمان خرید مبل چه نکته هایی را فروشندگان به شما نمی گویند

  اگر قرار باشد یک انتخاب خاص برای خاص پسندان در بین مبلها نام  خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.