ندای مردم مظلوم فلسطین را نادیده نگیرید / حقوق بشر آمریکایی مدافع همیشگی ظالم

[ad_1]

ایسنا/ گلستان امام جمعه علی آبادکتول بر لزوم حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس تاکید کرد و گفت: مردم مظلوم فلسطین نیازمند حمایت هستند.

حجت الاسلام سید علی مهدی نژاد ضمن دعوت از مردم به حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس به ایسنا گفت: روز قدس روز نهی از منکر سرطان در منطقه است.

وی با بیان اینکه نهی از منکر بر همه ما واجب است، افزود: شرکت در راهپیمایی روز قدس نهی از منکر است و درهای این رژیم غاصب را به روی کشورشان باز کرده اند.

امام جمعه علی آبادکتول با بیان اینکه آیات و روایات قرآنی بر حمایت از مظلومان و اجابت ندای مردم مظلوم تاکید دارد، گفت: امروز میلیون ها آواره فلسطینی توسط رژیم غاصب صهیونیستی شکنجه می شوند و نیازمند شنیدن صدا هستند. دعوت مستضعفین و انجام وظیفه دینی و حداقل اقدام ما حضور در راهپیمایی و سردادن شعار آزادی برای مردم مظلوم فلسطین است.

وی تاکید کرد: طی دو سال گذشته راهپیمایی روز قدس به دلیل شیوع ننگین کرونا برگزار نشده و رژیم غاصب احساس راحتی کرده است و از سوی دیگر حملات رژیم صهیونیستی به فلسطینی ها تشدید شده و تعداد شهدای این راهپیمایی افزایش یافته است. شکنجه و زندانی شدن فلسطینیان افزایش یافت، فلسطینی ها در ماه رمضان امسال با قدرت کامل بیرون آمدند و آن را رمضان مقاومت نامیدند.

مهدی نژاد با تاکید بر آسیب پذیری رژیم صهیونیستی خاطرنشان کرد: تاکنون مردم به غیرقابل نفوذ بودن رژیم غاصب اسرائیل متقاعد شده اند در حالی که جنگ های منطقه توسط حزب الله و حماس نشان داده که رژیم فرزند آنها اسرائیل کاملا آسیب پذیر است. . . از سوی دیگر دنیای امروز مانند گذشته نیست که چشم خود را بر حوادث مختلف ببندد و جنایات رژیم صهیونیستی را نادیده بگیرد، از این رو راهپیمایی روز قدس امسال اهمیتی دوچندان دارد.

ریشه ظلم فلسطین و حمایت استکبار اوکراین

امام جمعه علی آبادکتول با دفاع دروغین از حقوق بشر در برابر مردم مظلوم و مقایسه ظلم مردم فلسطین بر اوکراین، افزود: رئیس جمهور اوکراین یهودی و حامی سرسخت رژیم صهیونیستی است و از سوی دیگر حقوق بشر است. سازمان ها به جای اینکه همیشه از انسان ها محافظت کنند.” آنها حامی ظالم و در مقابل مظلوم بودند، سابقه این تشکل ها روشن است و استکبار جهانی بر آنها مسلط است، بنابراین قبل از صدور بیانیه، استکبار جهانی ابتدا باید آن را تایید کند، پس طبیعی است که از اوکراین حمایت کنند. کشورهایی مانند فلسطین و یمن را تحت فشار قرار دهند.

وی با بیان اینکه سازمان های حقوق بشری ذینفعان استکبار جهانی هستند و ساختار آنها این است که هرگز از کشورهای مخالف استکبار حمایت نکنند، گفت: غربی ها و اروپایی ها از کشور حمایت کردند و تبلیغات دروغینی را در حمایت از اوکراین به راه انداختند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

خدمات برش لیزر (بهترین کیفیت و قیمت) رادوکس (4)

سرویس ها برش لیزر (بهترین میزان مرغوب بودن و قیمت) – رادوکس برش لیزر فلزات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.