نرخ بیکاری در البرز 8.3 درصد است.

[ad_1]

ایسنا/ البرز مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استانداری البرز گفت: جذب سرمایه گذار و بهره مندی از ظرفیت روش های نوین تامین مالی یک نیاز انکار ناپذیر در استان است.

به گزارش ایسنا، رضا جعفری در نشستی که با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی اعضای مرکز خدمات سرمایه گذاری استان البرز در سالن جلسات اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان البرز برگزار شد؛ وی تصریح کرد: با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر کشور به دلیل اعمال تحریم های ظالمانه و کاهش منابع مالی حاصل از فروش نفت، استفاده از روش های نوین تامین مالی و جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی می تواند نقش بسزایی داشته باشد. در اقتصاد استان “

وی با تاکید بر اینکه در شرایط فعلی اقتصادی کشور باید به سمت نیروی محرکه ای به نام سرمایه گذاری حرکت کنیم، از دستگاه های اجرایی استان خواست با آغوش باز پذیرای سرمایه گذاران در استان باشند و فرصت های سرمایه گذاری را در حوزه های مختلف شناسایی، مهار و ارائه کنند. دامپروری، کشاورزی، صنعت، معدن، گردشگری، گردشگری و … برای کمک به مرکز خدمات سرمایه گذاری استان البرز در تهیه کتابچه الکترونیک فرصت های سرمایه گذاری استان البرز در سال 1401.

جعفری با اشاره به نرخ 8.3 درصدی بیکاری در استان البرز افزود: با توجه به قابلیت ها، پتانسیل ها و توانمندی های فراوان استان البرز در زمینه های مختلف برای جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی، نباید شاهد این نرخ بیکاری در استان باشیم.

علاوه بر لزوم دعوت از سرمایه گذاران، لزوم جذب منابع بیشتر در استان البرز برای یادگیری روش های نوین تامین مالی را ضروری دانست و یادآور شد: تبصره 4 قانون بودجه 1401 نیز بر لزوم استفاده از مشارکت مردمی و خصوصی در تامین مالی 1401 تاکید دارد.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استانداری البرز از نمایندگان دستگاه های اجرایی خواست نسبت به شناسایی و معرفی طرح های سرمایه گذاری در سند مدیریت حوزه استان البرز، کم آبی پروژه ها، توجه ویژه داشته باشند. توسعه متوازن در بخش های مختلف و موضوع اکوسیستم.

گفتنی است در این جلسه 166 طرح سرمایه گذاری از سوی شهرداری کرج، جهادکشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، پارک علم و فناوری و سایر دستگاه های اجرایی استان البرز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

خدمات برش لیزر (بهترین کیفیت و قیمت) رادوکس (4)

سرویس ها برش لیزر (بهترین میزان مرغوب بودن و قیمت) – رادوکس برش لیزر فلزات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.