وجه تمایز ارتش ایران از سایرین پایبندی به ارزشهای اسلام است

[ad_1]

آیت الله سید احمد خاتمی گفت: ارتش با پایبندی به اعتقادات، ارزش ها و آرمان های اسلام از جایگاه بسیار ویژه و والایی نسبت به سایر ارتش های جهان برخوردار است.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی ارتش، آیت الله سید احمد خاتمی، امام جمعه موقت تهران در جمع دانشجویان، فرماندهان و اساتید دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه امروز جایگاه ارتش در وی گفت: نیروهای مسلح کشورمان به ویژه ارتش سرافراز و مردمی در پایبندی به اعتقادات، ارزش‌ها و آرمان‌های دین مبین اسلام از جایگاه ویژه و والایی در مقایسه با ایران برخوردار است. ارتش های دیگر جهان.”

وی با بیان اینکه دانشجویان دانشگاه های نظامی امیدهای آینده نظام اسلامی هستند، گفت: جوانان غیور، متعهد و پرتلاش این سرزمین با اولویت دادن به ارزش ها و آرمان های نظام اسلامی اجازه کوچک ترین آسیبی به نظام اسلامی نخواهند داد. این نظام مقدس».
امام جمعه موقت تهران با اشاره به اینکه ارتش امروز دقیقا همان ارتشی است که امام خمینی (ره) می خواستند و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) آن را شجره طیبه می دانند، تصریح کرد: علم، بینش و اعتقاد به ارتش عالی اسلام. از اولی پیشی می گیرد و تا زمانی که این اولویت ها در ارتش مردمی ما باشد، هرگز جزئی، لغزنده و بی تفاوت نخواهد بود.
آیت الله خاتمی با بیان اینکه نیروهای مسلح ما همواره در خدمت مردم شریف و پیشگام کشورمان هستند، تصریح کرد: هر حرکت و تلاش ارتش مایه افتخار اسلام و مسلمین است. نیروهای مسلح با اولویت دادن به ارزش ها، اعتقادات، امنیت و آرامش هموطنان، شهدای بزرگواری چون صیاد شیرازی، کلاهدوز و… را به این نظام و کشور تقدیم کردند.
وی با بیان اینکه گام های استوار سربازان اسلام و پیشرفت روزافزون در عرصه نظامی و جنگی همواره موجی از رعب و وحشت را در دشمنان این مرز و بوم ایجاد کرده است خاطرنشان کرد: مسئولان غیور نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران مایه افتخار جامعه اسلامی است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

در زمان خرید مبل چه نکته هایی را فروشندگان به شما نمی گویند

  اگر قرار باشد یک انتخاب خاص برای خاص پسندان در بین مبلها نام  خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.