ویل اسمیت فیست; داستان بومرنگ و ضربه سرنوشت

[ad_1]

«مشت ویل اسمیت» ضدزن‌ترین جنبش «رئالیستی» تاریخ اسکار در سال‌هایی است که تمام جهان برای احیای حقوق زنان در دنیای «نمایش» بسیج شدند.

به گزارش ایسنا، حسین معزی نیا در یادداشتی در اینستاگرام خود نوشت: «مشت ویل اسمیت بومرنگ تاریخ است، سرنوشتی است، اتفاقی و غافلگیرکننده به نظر می رسد، اما دم خروسی است که منتظرش بودیم؛ به موقع اتفاق افتاد و در جای مناسب

مشت ویل اسمیت طنز تاریخ برای ریاکاری است. به نمایش های جعلی آن سال ها که ادعا می کنند صداهای خاموش را نمایندگی می کنند و از اقلیت ها حمایت می کنند. خب در مراسمی پر از بازی های کاذب حمایت از اقلیت ها و چپ ها و راست ها سیاهپوست، زن، زن سیاهپوست، معلول یا ناتوان، ضربه یک نماینده اقلیت بر چهره نماینده اقلیت دیگر با همان ویژگی ها فرود می آید. فیلم های «زشت»، «زشت» و «نژادپرستانه» دیروز نشان داد که چگونه سیاهپوستان محله هارلم می توانند ناگهان از هم بپاشند و شوک دیگری به صحنه وارد کنند.

«مشت ویل اسمیت» ضدزن‌ترین جنبش «رئالیستی» تاریخ اسکار در سال‌هایی است که تمام جهان برای احیای حقوق زنان در دنیای «نمایش» بسیج شدند.

ویل اسمیت در همان زمانی که ستاره های لیموزین روی لباس یا زبانشان فریاد می زدند “از اوکراین حمایت کنید” مشت شد. در صورت امکان یکی از آنها غیرت می کند و برای “دفاع از خانواده” به صورت طرف مقابل می زند، جرم پوتین چیست؟ او می خواست از خانواده بزرگ، ملت، وطن خود “دفاع” کند. آیا همه جنایات تاریخ به یک بهانه انجام نشده است؟ آیا همه میلیون‌ها قتل‌عام در تاریخ با این واقعیت آغاز نشده است که یکی از آنها خون خود را ریخت و گمان کرد مأموریتش دفاع از چیزی است؟

مشت ویل اسمیت ضربه ای است به اعضای آکادمی که چند سال پیش تایید کردند که از این پس فقط به فیلم های ریاکارانه جایزه داده می شود. فیلم هایی که حمایت خود را از اقلیت ها نشان می دهند تا هر احمقی بتواند “پیام های بشردوستانه” فیلم ها را کاملا درک کند. اکنون «دیکتاتوری اقلیت» جای دیکتاتوری های قبلی را گرفته است و عرصه را آنقدر تنگ کرده که خالق پدرخوانده به سن بلوغ می رسد، شرمنده است که بقیه وقت را ببرد، به سرعت از سن بیرون می آید و هر دو اسطوره را حذف می کند تا با اسباب بازی ها بازی کند. جوانان کج خلق وقت کم نکنید

مشت ویل اسمیت نشان از از دست دادن اعتماد به نفس آکادمی دارد، آکادمی که دیگر قدرت و ابتکار برگزاری مراسمی منظم و دقیق را ندارد که حضور یک مجری کاریزماتیک باعث می شود که هر چه به ذهنشان می رسد نگویند و نه شجاعت تیراندازی بوکسورها. جایزه آنها را هم پس بگیرید.”

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

در زمان خرید مبل چه نکته هایی را فروشندگان به شما نمی گویند

  اگر قرار باشد یک انتخاب خاص برای خاص پسندان در بین مبلها نام  خرید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.